7 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Stawanie się kobietą: Po wycofaniu się z powieści i dołączeniu do „The Hoy” kierowca wychodzi z szafki na Televisa

napisałem w Słynny The

Meksyk. – Słynny aktor i kierowca, który rozpoczął karierę kierowcy Televisa Monterrey Następnie w kilku młodzieżowych serialach telewizyjnych w telewizji powrócił do Korporacja San Angel Ważny cel: ujawnić, jak to było wyjść z ukrycia po dwóch latach trzymaj się jej chłopaka. W tym miesiącu LGBTQ + DumaA Robert Carlow Ujawnia, skąd wiedział, że to było wesoły I jak przetestował swoje działanie w społeczeństwie, które wciąż istnieje? odmowa s tabu Mówiąc o orientacji seksualnej.

Jak pamięta, Carlo brał udział w melodramatach takich jak: Buntownik s Mieć odwagę śnićJednak opuścił serię, aby całkowicie poświęcić się przywództwu i dołączył do porannego show obraz telewizyjnyA wschód słońca. Po jego zwolnieniu w środku pandemii i po tym, jak był gościem… Dzisiejszy programKierowca kontynuował swoją aktywność w telewizji i podniósł głos w obronie praw Społeczność LGBTQ+ W celu podkreślenia tych, którzy zmagają się dzień po dniu i boją się wyrazić światu.

Instagram @robertocarlomx

Po tym, jak zamienił się w kobietę, kiedy był gospodarzem popularnego reality show Najbardziej pogłębiarka (Gdzie miał na sobie Nie do poznania i niesamowite jak”matka’, W tej chwili Robert Carlow Wrócił do stacji telewizyjnej San ngel kilka lat po tym, jak publicznie wyszedł z ukrycia i dwa lata po tym, jak został oddany swojemu partnerowi, Robin Corey. W specjalnym programie o nazwie jestemnadawany przez pojedynczy twórca Monterrey, Nuevo Leon Podziel się trochę jego historią.

Instagram @robertocarlomx

„Wiedziałem od najmłodszych lat, że to Różni się od szablonu Mówiono, że należy do niego należeć i to była najtrudniejsza rzecz w moim życiu. Wyobraź sobie, że czujesz się kimś, kto nie pasuje, nie pasuje i nie unika tego, co mówią, myślę, że to najbardziej pamiętam z dzieciństwa i to nawet mnie zraniło, myślę, że najtrudniejsza część. Staram się pogodzić ze sobą jako dorosła” – podzieliła się przed kamerami.

Dodał: „Pragnienie rozpieszczania tego dziecka, które dorastało myśląc, czując, a nawet wiedząc o tym Nie mogłem być tym, kim jestem, bo to był błąd, ponieważ nie wiedziałem, jak nazwać to, co czułem i co mi się przydarzyło”. Ponadto prezenter stwierdził, że jego otoczenie sprawiło, że poczuł się źle i że się mylił. Odkąd skończyłem sześć lat, najlepiej pamiętasz uczucie braku przynależności i słysząc słowa, których próbowałem uniknąć, będąc jak „pu… maric… gej, jot… nie płacz, nie” t spędzać czas z dziewczynami, będziesz grać w „piłkę nożną”.

Moja rodzina, dziś ich nie obwiniam, zrobili wszystko, co mieli, chociaż tego dnia też nie usprawiedliwiam, ale to mnie dotknęło i dziś próbuję zmienić swoją historię, odwrócić ją i być tym numerem, który bym kochał. Rozumiem, odkąd byłem dzieckiem.”

Instagram @robertocarlomx

Do jego zeznań dołączyły również zeznania Mickey A młodzież transpłciowa która obecnie wyróżnia się w sieciach społecznościowych za bycie częścią Blogerzy JonasA aktorka stoi Aleksandra Low Samozwańczy student college’u ujawnił: „Nienawidzę tego w szafie, ponieważ to śmieszne myśleć, że jesteśmy w szafie, ponieważ oznacza to, że wszyscy są heteroseksualni, a jeśli nie ma szafy, z której można się wydostać, zapominamy, że jesteśmy wszyscy ludzie i dowiedz się kim jesteśmy, moją tożsamość i orientację seksualną.”

W końcu aktor również opowiedział o sprawie Felipe Njeira i twój partner Jaime Morelos, pracownik rządowy w CDMX. Obaj są obrońcami praw człowieka, zwłaszcza społeczności LGBTQ+, i pobrali się w 2009 roku. Nájera stała się pierwszą postacią w serialu, która uzyskała to prawo obywatelskie, po tym, jak CDMX stała się pierwszą stolicą Ameryki Łacińskiej. Związki osób tej samej płci. W 2012 roku zadebiutowali jako rodzice małej dziewczynki, stając się pierwszą meksykańską parą tej samej płci nagrodzoną przez instytucję publiczną. adoptować dziecko.

Źródło: Trybuna

READ  David Zepeda: Przefiltrowana scena z filmu „Venom 2”, w której pojawia się meksykański aktor i uruchamiany jest MEMES