24 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Statusy nie są tworzone ani przekształcane, zmienia się jedynie okres sześcioletni

Statusy nie są tworzone ani przekształcane, zmienia się jedynie okres sześcioletni

Uniwersytety Benito Juareza, sto czy dwieście, nie ma znaczenia, po pięciu latach powinny już mieć absolwentów. Co stanie się z tymi „chłopcami”, tymi „dziewczynami”, którzy dziś cieszą się satysfakcją z posiadania dyplomu uniwersyteckiego? Planting Life, tysiące hektarów do wykorzystania sadów z drzewami owocowymi, nie tylko w Meksyku, ale w Ameryce Środkowej, po pięciu latach program powinien wejść w pełną produkcję. Czy rynek jest zły na zalew Waszych produktów?

Nauka i technologia z ludzką twarzą od 2018 roku miały publikować w międzynarodowych czasopismach „badania” obalające Newtona, Einsteina, Curie i Giuliettę Fierro wraz z ich wiedzą o nieludzkim wyglądzie i sercu. Czy ktoś czytał? Czy istnieje jakieś znane zastosowanie technologiczne wynikające z zaszczepienia ludzkości nauką dzięki Czwartej Transformacji, które musimy teraz uznać za uniwersalne? Od młodych ludzi, których wezwano do budowania przyszłości w oparciu o prezydencką ideę. Czy możemy teraz opisać przyszłość, którą zbudowali? Czy wydziela jakiś zapach, czy jest widoczny na horyzoncie? Należy pilnie dowiedzieć się, dlaczego ci młodzi ludzie zamierzają zatrzymać swoją młodość w obawie, że zostaną wchłonięci przez przeszłość, która zatrzymała się w 2018 r., odcinając w ten sposób przyszłość lub przedwcześnie starzejąc się.

Czy neoliberalizm, który pięć lat temu umarł w piekle, zapłaci cenę za swój ogromny grzech? Czy to możliwe, że przebrał się i kontynuuje swoją pracę jako złodziej? Nie słyszeliśmy, aby ci, którzy z tego korzystali, przekazywali swoje bogactwa interesom odrodzonego ludu. Swoją drogą, czy Meksykanie nie pojawiają się już na liście najbogatszych ludzi świata? Zatem według neoliberalnych wskaźników gospodarka Meksyku wydaje się szaleć i musi być mirażem, podobnie jak rzeczywistość wyznaczana przez inne wskaźniki sponsorowane przez diabelski neoliberalizm: biedę, nierówność, prześladowanych imigrantów, inflację, która zżerała podwyżki płacy minimalnej , duże długi, które zostaną zaciągnięte.. Ma pokryć wydatki biurokratyczne… iluzja, bo neoliberalizm wprowadzony dekretem prezydenta to cuchnący wędlin.

READ  Poznaj naukową metodę oparcia się pokusie słodyczy

A korupcja, co się z nią stało? Według oficjalnych relacji została deportowana w niełasce; Chociaż istnieją historie, które mówią, że jej odejście nie wystarczyło do zniknięcia skorumpowanych, ich praktyka nie nazywa się już korupcją i tak naprawdę nie zyskała jeszcze swojej pierwotnej nazwy. Oznacza to, że nie mamy odpowiedniego słowa, gdyż diaspora Andrésa Manuela Lópeza Obradora przywoływana jest jedynie po to, by zidentyfikować zło popełnione przed nim. To, co musimy uwolnić, musi odpowiadać następującym znaczeniom: praca i wpływ pracy urzędników i pracowników publicznych – kobiet i mężczyzn – którzy nielegalnie korzystają ze skarbca i informacji, oni również wykorzystują swoje wpływy i dlatego następuje oddalenie prawa (termin ten musi odnosić się także do przestępców, których wcześniej nazywaliśmy w 2018 roku mianem „narkotyków”, a którzy dzisiaj, dzięki niesamowitej przemianie, stali się ludźmi, których cechy ludzkie zasługują na uzasadnienie, a których nikt nie zauważył dzisiaj, kiedy federalna władza wykonawcza odpowiedziała, że ​​oddział potrzebuje ich dobrego zachowania i to potwierdza federalna władza wykonawcza). Szukane słowo musi zawierać także działanie i efekt wysiłków ludzi, którzy co dwa tygodnie przychodzą od podatników i którzy ze względów moralnych tworzą grę planszową, aby bawić się w salach Pałacu Narodowego. Słowo, które musimy wygenerować, musi także wskazywać działania i skutki przygód społeczeństwa, które krzyżują się ze wspólnym znakiem: nieodwołalnym rozkazem wydanym im przez Prezydenta Republiki, zgodnie z ich talentem. Mechanizm, dzięki któremu utalentowany ustawodawca może wygrać prezydenturę.

Czy w obliczu zbliżającego się końca sześciolecia mamy instytucje, których skuteczność przekłada się na dobrą jakość życia obywateli? Czy zapewniacie demokrację wyborczą, poszanowanie praw człowieka, dostęp do informacji i ochronę danych osobowych? Czy podział władzy oraz kontrola i równowaga są rzeczywistością republikańskiego snu? Czy żołnierze i marynarze wrócili do swoich koszar i statków? Czy bezpieczeństwo obywateli jest podstawą rozwoju społecznego i osobistego?

READ  Urugwaj | Pierwsze regionalne ćwiczenie cyberbezpieczeństwa w Southern Cone

A o rafinerię Dos Bocas i pociągi Majów i transoceaniczne nawet nie pytajcie… A raczej tak: czy te prace są prowadzone jak nigdy dotąd w kraju? We właściwym czasie, po ustalonych kosztach, a jego wpływ społeczny, kulturowy, środowiskowy i gospodarczy jest dobrze zmierzony.

Jakimi parametrami powinniśmy się kierować, aby osiągnąć równowagę? To tak, jakby ta sprawa została nam narzucona, a my tego nie zauważyliśmy, albo tak, czyli: szacunki, jakie pokazują sondaże na temat uznania społeczeństwa dla prezydenta; Stąd nie wypływają oceny, ale reakcje: jeśli na czwartej zmianie jest coś dobrego, część opinii publicznej ze złością temu zaprzecza, a wręcz przeciwnie: gdy sporządza się listę błędów, strona przeciwna jest agresywna. A ta „gra” to prawdziwa transformacja: zamiana polityki w kalejdoskop preferencji ludzi, których lubimy lub nie, podczas gdy fakty, które tworzymy i zawieramy, ewoluują w wolnym czasie, a okoliczności sytuacji ledwo się zmieniają. biedni), kobiety, ludność tubylcza, dystrybucja bogactwa, brak bezpieczeństwa, degradacja środowiska i korupcja.

Rząd ten był na tyle niezdolny do wprowadzenia zmian w sensie, jaki sugerowała arogancka doktryna Lopeza, że ​​wystarczyło odwołać się do kilku wersów z bezpłatnego podręcznika „Moja książka dla trzeciego roku”. Historia i cywilizacja, 1968, s. 23. 9, aby przełamać swoje marzenie: „I rozumiemy, że całe to życie w naszym współczesnym Meksyku jest możliwe tylko dzięki temu, że wolność społeczna, pokój i praca świecą jak słońce. Nasz prezydent, pan Gustavo Díaz Ordaz i wszyscy nasi przywódcy chcą, żebyśmy się kształcili.

[email protected]