27 września, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Status WhatsApp nie jest wyświetlany: błąd rozwiązany

Jeśli Twoje statusy WhatsApp niektórych kontaktów nagle przestaną się pojawiać, powiemy Ci, jak możesz to rozwiązać.

Nie jest tajemnicą, że WhatsApp jest najczęściej używaną i najpopularniejszą aplikacją do obsługi wiadomości błyskawicznych na telefony komórkowe na całym świecie. To narzędzie Możesz nie tylko rozmawiać z ludźmi z dowolnego miejsca natychmiast. Ponadto zawiera serię Funkcje ułatwiające użytkowanie I spraw, żeby było śmieszniej, jak stany.

Statusy WhatsApp są Wersja tej aplikacji z Historie na Instagramie. Są to w zasadzie zdjęcia lub filmy, które są udostępniane i które widzą kontakty. Ta funkcja ma wiele zastosowań, ale może również powodować błąd i przestać widzieć statusy niektórych kontaktów.

Jeśli tak się stanie, nie martw się. To błąd, który ma rozwiązanie Przygotowaliśmy ten post, aby o tym opowiedzieć. Ale najpierw konieczne jest ustalenie pochodzenia tego problemu.

Dlaczego statusy Twoich kontaktów nie wyświetlają się w WhatsApp?

Jeśli statusy WhatsApp się nie wyświetlają, powiemy Ci, jak możesz to rozwiązać

Jeśli statusy WhatsApp się nie wyświetlają, powiemy Ci, jak możesz to rozwiązać

Jeśli nagle się zatrzymają Pokaż status jednego z Twoich kontaktów na WhatsAppniekoniecznie oznacza, że ​​ta osoba nie przesłała żadnego z nich, ale może to być spowodowane błędem lub inną sytuacją.

Powiemy Ci w następujących wierszach Niektóre z najczęstszych przyczyn Może to wyjaśniać fakt, że statusy Twoich kontaktów WhatsApp nie są już wyświetlane.

Kontakt nie zarejestrował Twojego numeru

Przede wszystkim należy wykluczyć, że inna osoba od tego czasu nie zarejestrowała Cię w książce kontaktowej Jest to podstawowy wymóg, aby móc wizualizować swoje sytuacje. Aby to zrobić, najlepiej zapytać go bezpośrednio, lub jeśli wolisz zachować to w tajemnicy, możesz sprawdzić, czy pojawia się jego zdjęcie profilowe.

Wielu użytkowników ma opcję ustawioną na Prywatność, która pokazuje tylko zdjęcie profilowe Dla użytkowników, którzy zostali dodani do ich listy kontaktów.

READ  WhatsApp | Jak ukryć czas ostatniego połączenia | online | Aplikacje | Smartfon | sztuczka | nd | nnni | ZABAWA SPORTOWA

Twoja wersja WhatsApp jest nieaktualna

Może się również zdarzyć, że nie będziesz mógł wyświetlić statusów innych osób w WhatsApp z powodu Masz starą wersję aplikacji. Uniemożliwia to również dostęp do innych dodanych do niego funkcji.

Ale jeśli masz kopię, która pokazała ci stany i nagle już ich nie masz, możesz To stary problem, który miał ten problem.. Najlepiej więc wejść do App Store, aby pobrać najnowszą aktualizację.

Kontakt Cię zablokował

Jeśli Twoje statusy WhatsApp się nie wyświetlają, może to być spowodowane zablokowaniem

Jeśli Twoje statusy WhatsApp się nie wyświetlają, może to być spowodowane zablokowaniem

Inną możliwością, która może wyjaśnić fakt, że statusy użytkowników w WhatsApp już się nie pojawiają, jest to, że ta herbata zapobiec. Jest to funkcja, dzięki której aplikacja musi przez cały czas chronić prywatność użytkowników.

Istnieje kilka sposobów sprawdzenia, czy zostałeś zablokowany w WhatsApp, a jedną z tych metod jest sprawdzenie, czy pojawia się zdjęcie profilowe użytkownika. Chociaż możesz też wysłać mu wiadomość, Zgodnie z liczbą wyświetlonych czekówmożesz wyciągnąć wnioski.

Numer telefonu kontaktowego uległ zmianie

Najważniejszym wymogiem, aby móc zobaczyć czyjś status WhatsApp jest to Trzymała cię w swojej książce kontaktowej. Jeśli więc użytkownik zmieni numer telefonu, nie zobaczysz już jego aktualizacji statusu.

aby to rozwiązać, Musisz zarejestrować nowy numer osoby. W ten sposób możesz nadal przeglądać ich statusy w WhatsApp.

Jak rozwiązać błąd, który nie pokazuje statusów WhatsApp?

Oto kilka sugestii, które mogą pomóc w rozwiązaniu problemu ze statusem WhatsApp

Oto kilka sugestii, które mogą pomóc w rozwiązaniu problemu ze statusem WhatsApp

Jeśli zdecydowałeś, że masz już problem bez pojawiania się instancji Niektórzy użytkownicy WhatsAppNastępnie powinieneś spojrzeć na te możliwe rozwiązania, które wymienimy poniżej.

Sprawdź połączenie internetowe

Może się to wydawać oczywiste, ale aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji WhatsApp, musisz mieć połączenie z Internetem. W przeciwieństwie do tego, Nie będziesz w stanie odbierać wiadomości ani niczego w tym rodzaju. Jeśli więc nagle przestaniesz widzieć statusy swoich kontaktów na platformie, może to być spowodowane problemem z siecią.

READ  Najlepszy tablet Samsunga poniżej 200 euro

Możliwe, że znajdujesz się w miejscu, w którym nie masz dobrego zasięgu, a zatem Twoje mobilne połączenie danych nie jest optymalne. Również Może to być spowodowane problemami z siecią Wi-Fi. Niezależnie od tego powinieneś sprawdzić swoje połączenie, aby wykluczyć, że błąd w statusie WhatsApp nie jest z niego spowodowany.

Wyczyść pamięć podręczną

Pamięć podręczna to dane, które telefon komórkowy zbiera z aplikacji po użyciu. W ten sposób możesz uzyskać szybszy dostęp do różnych sekcji i ich funkcji. Jeśli jednak przestaniesz widzieć statusy WhatsApp innych osób, może to być również spowodowane tym, że Twoja pamięć podręczna jest pełna. Aby to zrobić, musisz zwolnić miejsce na urządzeniu.

Musisz Długie naciśnięcie ikony WhatsApp i wejdź zaawansowana konfiguracja z aplikacji. Następnie powinieneś kliknąć sekcję Wyczyść pamięć podręczną. Następnie musisz sprawdzić, czy błąd został naprawiony, czy nie.

Sprawdź oczekujące aktualizacje WhatsApp

Upewnij się, że aplikacja jest aktualna

Upewnij się, że aplikacja jest aktualna

Jak wspomnieliśmy, może się zdarzyć, że problem ze statusem WhatsApp wynika z faktu, że Masz starą wersję aplikacji. W tym sensie zalecaną rzeczą jest wejście do App Store, aby go zaktualizować.

Konieczna jest aktualizacja aplikacji, aby było to możliwe Błędy lub awarie, które mogą się pojawić, jest poprawiony. Jeśli więc ten błąd statusu jest spowodowany błędem, aktualizacja aplikacji go naprawi.

Zainstaluj ponownie aplikację WhatsApp

Wreszcie, jeśli wszystko inne zawiedzie i nadal nie widzisz statusów WhatsApp innych osób, to Pozostaje ponownie zainstalować aplikacjęponieważ w większości przypadków rozwiąże to każdy prezentowany błąd.

Zasadniczo musisz odinstalować aplikację WhatsApp, a następnie uzyskać dostęp do sklepu WhatsApp. Pobierz ponownie aplikacje. Mam nadzieję, że to rozwiązało problem. Ale jeśli nic z tego nie zadziałało, możliwe, że ta osoba Cię zablokowała lub nie dodała Cię bezpośrednio do swoich kontaktów.

READ  „Twój numer jest zawieszony” Co robisz z tą wiadomością