9 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Starty SpaceX i prywatne odrzutowce powodują ogromne opóźnienia lotów na Florydzie

Zdjęcie artykułu zatytułowanego Start SpaceX i prywatne odrzutowce powodują ogromne opóźnienia lotów na Florydzie

zdjęcie: Daniel Selim / Agence France-Presse (Obrazy Getty)

Loty przelatujące, lądujące lub startujące z Floryda jest dość późno, kiedy się zaczyna pora roku lato. problem że to Znaczący wzrost od Loty prywatnymi samolotami, starty w kosmos i loty wojskowe. Opóźnienia stały się tak poważne, że urzędnicy w amerykańskiej Federalnej Administracji Lotnictwa na Florydzie Spotkali się w tym tygodniu, aby zdecydować, co zrobić z rosnącymi korkami.

FAA ma 22 godzwewnątrz ckontrola truch drogowy do zrobienia Niesamowite i złożone zadanie koordynacyjne Około Cztery pięć.000 dziennych wycieczek w tym Przestrzeń powietrzna USA. Agencja odnotowała spadek o 7%. W liczbie lotów na terenie całego kraju, z wyłączeniem filii Jacksonville, IN Floryda, która? odnotował wzrost o 5%.

Niektóre linie lotnicze odwołują swoje loty z powodu korkówpomimo konieczności wyrównania dochodów po pandemii zmniejszyło popyt na banknoty. takwedług Bloomberg:

Wspomniałem o obiekcie 8935 opóźnień trwających ponad 543.000 minut, odpowiednik ponad roku, tylko w marcu. że to 3. największa liczba opóźnień W każdym centrum FAA od 2017 r. i starszych Od początku pandemii, według danych Federalnej Administracji Lotnictwa. Zaległości w okolicy wzrosły od października.

Loty czarterowe i loty prywatne powodują większość wzrostu liczby lotów. Na międzynarodowym lotnisku Palm Beach, loty prywatne i czarterowe o 65% do 12.239 w porównaniu do 7412 na rok 2019.

Peter Maestrales, dyrektor generalny biura czarterowego Airstream Jets, powiedział, że ruch prywatnych odrzutowców wzrósł podczas pandemii, ponieważ konsumenci unikają zatłoczonych komercyjnych samolotów.

„Plaża Palmowa była zwykle bardzo cichym lotniskiem” – powiedział Maestrales. Teraz są niesamowite Opóźnienia w starcie i liczba samolotów zaparkowanych na pasie startowym.

Ale nie tylko bogaci korzystają z prywatnych odrzutowców, które spowalniają podróże wszystkich innych. Po raz kolejny Cape Canaveral stał się tętniącym życiem miejscem. Do tej pory 17 wydań Ogólny status 2022 jest na dobrej drodze, aby być naszym najbardziej pracowitym rokiem od dziesięcioleci. Zła pogoda, taka jak burza, która w zeszłym miesiącu odwołała ponad 10 000 lotów, oraz ćwiczenia wojskowe zmusiły obserwatorów do zamykania na pewien czas obszarów przestrzeni powietrznej Florydy. długi czas.

Aby spróbować zwalczyć opóźnienia lotów komercyjnych, FAA skopiuje je Strategie Nowy Jork, aby poradzić sobie z ruchliwą atmosferą, oprócz rekrutacji Więcej pracowników dla Twojej firmy stowarzyszonej z Jacksonville. Formowanie się może zająć lata Do nowych kontrolerów, którzy powinni zostać coś podobnego do nawigator gildii od Wydmy.

READ  Konsument wyświetla wprowadzające w błąd promocje w Sam's Club