29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Squid: Sezon 3 Squida, nowa ambicja Netflixa | Seria | Sława

ż”Produkcja z Korei Południowej jest najchętniej oglądana w całej historii Netflixa, więc wielu widzów poprosiło o jej przedłużenie na sezon 2, co potwierdził później reżyser Hwang Dong-hyuk, który odrzucił kontynuację. , utwór „Squid Game” na tym się nie kończy, możliwość pojawienia się kolejnych historii o szokującej grze, która zaskoczyła świat i w której występują między innymi Hoyeon Jung, Lee Jung-jae i O Yeong-su, Gong Yoo.

więcej informacji: Hoyeon Jung, prawdziwy powód nagłej utraty wagi

Chociaż wiele z tych intencji Nie są zaskoczeniem. produkcja przekroczona 142 miliony wyświetleń Na swojej platformie pozycjonuje się jako punkt widzenia w całej swojej historii na całym świecie.

ten Co więcej, nie tylko podbił ekran, ale jest częścią kultury popularnej: jest obecny w memach, kostiumach, wirusach i domowych grach. Powodzenie „gra w kalmaryZostał powielony w innych obszarach komercyjnych.

więcej informacji: 10 quizów „Ocalony”, które byłyby idealne do „Gry w kalmary”

Z tego powodu, jak to często bywa w przypadku popularnych telenoweli”gra w kalmaryDruga część jest potwierdzona, ponieważ prawdopodobnie odpowie na wiele pozostałych pytań dotyczących przerażającej konkurencji i osób za nią odpowiedzialnych. podrzędny sezon 3To jest to, co wiadomo.

Lee Jung-jae w scenie z pierwszego sezonu „Squid Game”. (Zdjęcie: Netflix)

Czy to może być trzeci sezon „Gry w kalmary”?

Hwang Dong Hyuk Powiedział, że rozmawiał z Netflix dla jednego Sezon 3 „Gry w kałamarnicę”. Twórca przebojowego serialu powiedział, że wkrótce będzie odpowiedź na temat potwierdzenie Lub zignoruj ​​już zapowiedziane po dostawie sezonu 2.

„Rozmawiam z Netflix na temat sezonu 2 i sezonu 3.”Powiedział scenarzysta i reżyser. Jego słowa podchwyciła stacja koreańska KBS Poznali się dzięki tłumaczeniu .

„Wiemy, że wszyscy nie mogą się doczekać (nowego sezonu), więc wszyscy staramy się pozytywnie myśleć o stworzeniu kolejnego sezonu” szczegółowo artysta z Korei PołudniowejCo sprawiło, że jego fani na całym świecie byli bardzo podekscytowani.

więcej informacji: „Morze spokoju”, nowy koreański serial Netflix z bohaterami „Gry Squid”

Hwang Dong Hyuk na zdjęciu w swoich sieciach społecznościowych.  (Zdjęcie: Hwang Dong Hyuk/Instagram)
Hwang Dong Hyuk na zdjęciu w swoich sieciach społecznościowych. (Zdjęcie: Hwang Dong Hyuk/Instagram)

Co stanie się z GI-HUNem jako głównym bohaterem drugiego sezonu „GRY SQUID”?

Hwang Dong Hyuk, twórca i reżyser „Gry w kalmary”, w rozmowie z Maria Małgorzata, redaktor Tygodnik Rozrywka, ta postać Seong Ji-hoon Zmieni się radykalnie w drugim sezonie, zwłaszcza w swoim charakterze, bo wszystko żyło w pierwszych sezonach seria Netflix.

READ  Ukochany aktor, który odniósł sukces z Los Hermanos Almada, był znany jako „El Rambo Mexicano”

Innymi słowy, pokazuje swoje człowieczeństwo w bardzo negatywny sposób. Myślę jednak, że w drugim sezonie to, czego nauczył się z meczów i czego doświadczył w pierwszym, będzie to wszystko bardziej aktywne w praktyce. Dyrektor stwierdził.

. dodany „Gdybym miał być frontmanem, byłbym najbardziej przerażającym frontmanem, jakiego kiedykolwiek widziałem”. Oświadczenia te zostały złożone przed oficjalnym potwierdzeniem Nowe rozdziały „Gry Squid”Więc spodziewaj się prawdziwej zmiany zwycięzcy w przerażającej konkurencji.

Hwang Dong Hyuk podczas kręcenia serialu.  (Zdjęcie: Hwang Dong Hyuk/Instagram)
Hwang Dong Hyuk podczas kręcenia serialu. (Zdjęcie: Hwang Dong Hyuk/Instagram)

Jaki jest motyw „Gry kałamarnic”?

Opracowany przez Siren Pictures Inc. dla Netflixa”,gra w kalmary„456 osób z problemami finansowymi i skłonnych do grania w tajemniczą grę zebrało 45,6 miliarda wonów – około. 38 milionów USDKwota więcej niż wystarczająca, aby rozpocząć nowe życie. Ale to, co wydaje się być prostą dziecięcą zabawą, szybko przeradza się w przerażającą i przerażającą walkę o ich przetrwanie.

W dziewięciu rozdziałach seria pokazuje, jak desperacja i ambicja, a także ludzkość, pojawiają się i znikają w jednostkach, które wierzą, że nie mają nic do stracenia, na szachownicy prowadzonej przez pozbawionych skrupułów ludzi, którzy wierzą, że mają.

Co jest najlepsze w „Grze mądrych” według czołowych graczy?

Mistrzowie ”gra w kalmary„, Jung Ho Yeon, Park Hye Soo i Lee Jong Jae, wspominają, że to, co najbardziej podoba im się w serialu Netflix, to pozytywny przekaz zaufania innym w osiąganiu wspólnych celów, mimo że znajdują się w trudnym świecie.

Muszą pomagać sobie nawzajem, aby przetrwać. Tak widzę komunikat „Squid game”. Prawdziwy świat, w którym żyjemy, może być ostrzejszy niż wersja telewizyjna. Ale wiemy, że istnieje wiele metodologii i sposobów na życie w harmonii”.zamanifestowany Moje o czym wyobraźnia.

Dopóki ogród Dodał, że sukces południowokoreańska fantazja Można to również wytłumaczyć tym, że widzowie utożsamiali się z bohaterami, pomiędzy porażką a nadzieją, pozostawiając za sobą wszelkie pozory, które można by przedstawić jako sukces.

READ  „Sí me voy a morir”: Maribel Guardia confiesa que preparará su testamento

Jak narodziła się historia „Gra w kalmary”?

Reżyser serialu oparł kontrowersje na idei tego, co ludzie dla niego robią Pieniądze. Swoją drogą, podobnie jak w swoich pierwszych filmach krótkometrażowych, wykorzystał swoją przestrzeń do krytyki społeczeństwa, w którym najważniejsze stało się wszystko, co związane z bogactwem.

„Chciałem napisać historię, która byłaby alegorią lub anegdotą o współczesnym społeczeństwie kapitalistycznym, czymś, co pokazuje intensywną rywalizację w sposób, który przypomina intensywną rywalizację doświadczaną w życiu. Chciałem jednak wykorzystać postacie, które znajdujemy w rzeczywistości życie.”Dyrektor dodał.

Ponieważ bohaterami gry byli zwykli ludzie, sprawiło to, że gra rzuciła wyzwanie tym tradycyjnie granym w Korei, pozostawiając widza skupionego tylko na ludzkim dramacie.

Do 2009 roku scenariusz do „Gry w kalmary” był gotowy, choć teraz problemem jest rozpoczęcie produkcji serialu. W tamtym czasie wydawało się to zupełnie inne i bardzo gwałtowne. Byli ludzie, którzy uważali, że to zbyt skomplikowane i niekomercyjne. Nie mogłem zdobyć wystarczających inwestycji i trudno było wybrać aktorów. Myślałem o tym przez rok, ale potem musiałem to przestać”, zapamiętać.

Historia gier o dzieciobójstwie jest nadal jedną z najchętniej oglądanych na platformie streamingowej w wielu krajach, a wielu już chce wiedzieć, czy będzie druga część i czym się zajmie. Tutaj polecamy azjatyckie filmy i seriale survivalowe, które można obejrzeć po ukończeniu „Gry Squid”.