2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

SPY x FAMILY atakuje ulice Tokio ze świetnymi reklamami – Kudasai

Przed emisją pierwszego odcinka drugiej części anime szpieg x rodzinaktóry ukaże się 1 października w Japonii, ogłoszono niesamowite ogłoszenie w Widząc Shinjuku i w Shinjuku High VisionPrzed wschodnim wyjściem ze stacji Shinjuku, wewnątrz ekranów.Widząc NEWNO GS Shinjukuktóry zapewnia trójwymiarowy wygląd.

Słynny japoński przeciek Ryokotia Udostępnij aktualizację wyjaśniającą, że użytkownik Twittera ”Umieść tweetaFilm z tą nową reklamą:

Pierwsza część serii, obejmująca pierwsze dwanaście z łącznie dwudziestu pięciu odcinków, miała premierę 9 kwietnia w Japonii, a platforma pokazała Chrupiąca Bułka Odpowiada za jego dystrybucję na Zachodzie, w tym także dubbing na łaciński hiszpański. dla tej części, Tatsuya Endo Manga zaczęła być publikowana na stronie Shonen Skok Plus od wydawcy Shueisha W marcu 2019 r. zgromadził dotychczas w obiegu ponad 25 milionów egzemplarzy.

zespół produkcyjny

  • Kazuhiro Furuhashi (Film Haikara-san ga Tooru 1: Benio, Hana no 17-sai, Hunter x Hunter, Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan) kieruje anime w studio mokre s Koniczyna widłyOdpowiada również za pisanie i nadzorowanie scenariuszy.
  • Kazuaki Shimada (Mahou Shoujo Nante Mou Ii Desukara i Yakusoku no Neverland) odpowiada za projektowanie postaci.
  • (k) Teraz W_NAME (Dorohidoro, Fairy Gone, Hai do Gensou no GrimgarOdpowiedzialny za skomponowanie ścieżki dźwiękowej.

Podsumowanie szpieg × rodzina

Dla agenta znanego jako „Zmierzch” żaden porządek nie jest zbyt wysoki, jeśli chodzi o pokój. Działając jako główny szpieg Westalis, Twilight pracuje niestrudzenie, aby uniemożliwić ekstremistom prowadzenie wojny z sąsiednią Ostenią. Podczas swojej ostatniej misji musi zbadać polityka z Austin Donovana Desmonda, infiltrując szkołę swojego syna: prestiżową Eden Academy. W ten sposób agent staje przed najtrudniejszym zadaniem w swojej karierze: ożenić się, mieć dziecko, zagrać rodzinę.

Wkrótce Twilight „Lloyd Forger” adoptuje skromną sierotę Anyę, aby wcielić się w rolę sześcioletniej córki i przyszłego studenta Eden Academy. Jako żona poznaje Yor Briar, rozkojarzonego pracownika biurowego, który potrzebuje wymyślonego partnera, by zaimponować znajomym. Jednak Lloyd nie jest jedynym, który ma tajemniczą naturę. Yor jest w rzeczywistości zabójcą „Księżniczki Cierni”, a dla niej małżeństwo z Lloydem tworzy idealną przykrywkę. Tymczasem Anya nie jest normalną dziewczyną, na jaką wygląda. Jest esperką, produktem tajnych eksperymentów, które pozwalają jej czytać w myślach. Mimo odkrycia ich prawdziwej tożsamości Anya jest zachwycona, że ​​jej nowi rodzice są genialnymi tajnymi agentami! Oczywiście nigdy im tego nie powiesz. To zepsułoby zabawę.

Linia: Ryokotia

READ  Odalys Ramírez okalecza Televisę po wysłaniu wiadomości do Fernando del Solar: „Zasługujesz na to”

© 遠藤 達 哉 / 集 英 社 szpieg × rodzina 製作 委員会