5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sprzęt do ćwiczeń skradziony z parku w Ciudad Madero

Miasto Madero /

Ze względu na kradzież sprzętu do ćwiczeń, wizjerów LED i roślin ozdobnych burmistrz Ciudad Madero, Adrián Oseguera Kernion, oświadczył, że osoby naruszające przepisy zostaną zgłoszone do zapłaty zgodnie z prawem.

Dodał, że wśród działań, które zostaną wdrożone, będzie on wyświetlany w mediach społecznościowych, aby opinia publiczna dowiedziała się o tych rzekomych przestępcach, którzy ścigają gminę.

„Nie pozwolę, z jakiegokolwiek powodu, na dalsze kradzieże dziedzictwa mieszkańców Madery, będziemy pod stałą obserwacją, a osobę, którą zaskoczymy, pokażemy w sieciach społecznościowych, aby się jej wstydzili”.

Na otwarciu ulicy Pachuca w dzielnicy Felipe Carrillo Puerto sąsiedzi powiedzieli szefowi, że ostatnio nieznani ludzie podobno kupili maszynę do ćwiczeń jako stare żelazo.

Sytuację, którą starają się zaradzić, skarżąc się na cudzych kochanków przed prokuraturą, ponieważ nie pozwoli im to na dalsze zawłaszczanie spuścizny po mieszkańcach Madery.

„Będziemy również składać skargi do odpowiednich władz, już poleciłem osobie prawnej składanie skarg na każdą osobę odpowiedzialną”.

Osgueira Quirnyon potwierdził, że do tej pory wykryto w 40 przypadkach prętów zakrywających lampy LED, które są zwykle sprzedawane jako stare żelazo, a także kradzieży. Przedstawiamy rośliny ozdobne umieszczone na bulwarze Adolfo López Mateos, Monterrey Avenue i Jalisco.

„Zaufana policja stanowa, nasz pan, Gwardia Narodowa i ruch uliczny będą obserwowali. Kradzieże obejmują 40 osłon ochronnych na reflektory, których używają do starego żelaza”.

EAS

READ  Narodowy Instytut Ekologii zaprzecza nadużywaniu zasobów w badaniach nad szkodnikami