24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sprzedawcy Costco zamierzają teraz kupować kwiaty

Sprzedawcy Costco zamierzają teraz kupować kwiaty

  • W ostatnich miesiącach można było zaobserwować znaczny wzrost liczby dostawców Costco.

  • Costco podjęło kroki w celu zwalczania odsprzedaży, takie jak ograniczenie liczby produktów, które można kupić na osobę.

  • Kwiaty to jeden z najpopularniejszych prezentów wręczanych 14 lutego.

Dystrybutorzy Costco Porzucili odsprzedaż ciast i chleba, aby wejść na nowy rynek: kwiaty. Z bliskością WalentynkiTo strategiczne posunięcie ma ogromne znaczenie na świecie.

W ostatnich miesiącach w sklepach Costco na całym świecie zyskuje na popularności dziwne zjawisko: odsprzedaż. To, co kiedyś było ekskluzywnym miejscem dokonywania zakupów masowych do celów osobistych lub rodzinnych, stało się obecnie żyznym gruntem dla osób poszukujących lukratywnych możliwości biznesowych.

Sposób, w jaki to działa, jest prosty, ale skuteczny: sprzedawcy kupują produkty hurtowo w Costco po niskich cenach dzięki członkostwu, a następnie odsprzedają je po wyższych cenach, online lub na rynkach lokalnych.

Jednym z czynników, który przyczynił się do wzrostu odsprzedaży Costco, jest dostępność szerokiej gamy produktów wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach. Zjawisko to nie jest jednak pozbawione kontrowersji. Niektórzy krytycy twierdzą, że odsprzedaż Costco przyczynia się do niedoborów produktów w sklepach stacjonarnych, utrudniając stałym klientom znalezienie potrzebnych im produktów.

Pomimo krytyki zjawisko odsprzedaży w Costco w dalszym ciągu kwitnie, przyciągając szerokie grono przedsiębiorców i handlowców chcących wykorzystać możliwości, jakie oferuje ten model biznesowy. Tymczasem Costco i inni sprzedawcy detaliczni stoją przed wyzwaniem zrównoważenia satysfakcji swoich stałych klientów z potrzebą zajęcia się zjawiskiem odsprzedaży w sposób etyczny i uczciwy.

Sprzedawcy Costco poszerzają swój katalog i teraz szukają kwiatów

To, co kiedyś było praktyką zarezerwowaną dla własnych produktów spożywczych tej sieci, obecnie rozszerzyło się na delikatne bukiety kwiatów zdobiące alejki sklepu.

Film udostępniony przez @melissarc28 w mediach społecznościowych pokazuje, jak szalone są te nowe operacje. W rzeczywistości można było zobaczyć kilka osób biegnących w stronę sekcji z kwiatami, a każda z nich była zdecydowana zabezpieczyć swoją część tortu (lub w tym przypadku bukiet). Ten pęd do bukietów wydaje się oznaczać początek wojny na rynku, który do niedawna był niewyobrażalny dla dystrybutorów Costco.

READ  Oto trzy koreańskie marki eyelinerów, które utrzymują się przez cały dzień i są bardzo ekonomiczne

Wielkimi krokami zbliża się 14 lutego, powszechnie znany jako Walentynki, a wraz z nim zapotrzebowanie na kwiaty gwałtownie rośnie. Sprzedawcy, zawsze zainteresowani możliwościami biznesowymi, uznali ten rynek za potencjalną kopalnię złota. Oczekuje się, że konkurencja będzie duża, jeśli chodzi o pozyskiwanie najlepszych bukietów po przystępnych cenach, a następnie ich odsprzedaż z marżą zysku.

Ta zmiana w podejściu do dystrybutorów odzwierciedla dynamiczną i elastyczną naturę rynku. To, co kiedyś było ekskluzywnym miejscem dla kilku produktów, obecnie poszerza się o szeroką gamę artykułów. Tymczasem klienci Costco mogą znaleźć się w środku nowej wojny handlowej, stając w obliczu nagłych niedoborów kwiatów spowodowanych popytem generowanym przez dostawców.

@melissark28 Kwiaciarnie Costco #Koszto #koszt_sprzedawcy #kwiaciarnie #głód ♬ Motyw z filmu Walking Dead – Bear McCreery

W rzeczywistości niedawno ujawniono, że odsprzedaż bajgli przez Costco wymknęła się spod kontroli.

@jeseluca Nie wiem, czy też taki wezmę #strunowy #Koszto #Kostkotyk #ruscacostco #roscadeeyes #DzieńKróla #mądrzy ludzie #Roscon #roscondereyes ♬ Dźwięk oryginalny – Giselle Ramirez

Krótko mówiąc, wejście dostawców Costco na rynek kwiatowy stanowi nowy rozdział w historii handlu detalicznego. Ponieważ katalizatorem są Walentynki, okaże się, jak ten trend będzie ewoluował w przyszłości i jaki będzie miał wpływ na klientów i cały łańcuch dostaw.

Pomimo krytyki zjawisko odsprzedaży w Costco w dalszym ciągu kwitnie, przyciągając szerokie grono przedsiębiorców i handlowców chcących wykorzystać możliwości, jakie oferuje ten model biznesowy. Tymczasem Costco i inni sprzedawcy detaliczni stoją przed wyzwaniem zrównoważenia satysfakcji swoich stałych klientów z potrzebą zajęcia się zjawiskiem odsprzedaży w sposób etyczny i uczciwy.

Czytaj teraz: