29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sprzedawca tym trikiem „kpi” z ograniczeń w zakupie pączków Costco

Sprzedawca tym trikiem „kpi” z ograniczeń w zakupie pączków Costco

Kilka dni temu ogłosili to użytkownicy mediów społecznościowych Costco Ograniczy zakup ciast i ciastek w swoich sklepach.

Wywołało to kontrowersje dotyczące ograniczeń, na jakie nałożyła seria Wzrost dystrybutorów.

Niektórzy postrzegają to jako środek uniemożliwiający pracę „nani”, inni zaś to popierają. Cóż, ubolewają, że są ludzie, którzy sprzedają słodycze wielokrotnie po cenie pierwotnej.

Przeczytaj także: Popycha i klepie! Klienci Costco kłócą się o pączki po „ograniczeniach” nałożonych na dostawców

Należy zaznaczyć, że aby dokonać zakupu w Costco konieczne jest posiadanie pliku członkostwo Które można dostać w sklepie. Koszt zależy od korzyści.

Według informacji z ich oficjalnej strony internetowej, członkostwo Gold i Business kosztuje 500 peso, natomiast członkostwo Gold i Executive to 1100 peso.

Jeśli chodzi o kontrowersje, są tacy, którzy znaleźli sposób na kupowanie słodyczy bez ograniczeń, aby móc je dalej sprzedawać.

W swoim filmie radzi wykupić więcej niż jedno członkostwo Costco, aby móc kupować w różnych placówkach: „Mam dwa członkostwa i dostaję 10, więc po pięć”.

Przeczytaj także: Nie ma już brokerów? Donoszą, że Costco ogranicza sprzedaż wypieków i publikują memy

Fernanda, użytkownik platformy, również doradza, jak rozpocząć działalność gospodarczą przy niskim budżecie i uczy się sprzedawać truskawki ze śmietaną.

Ponad 800 000 obserwujących wyraża swoje wsparcie i uznanie uwagi: „Sprawiłeś, że truskawki i śmietanka znów są modne”, „Hej, przyjacielu, dziękuję, zainspirowałeś mnie do sprzedaży ciast i truskawek z kremem, jeśli Bóg pozwoli, w następną sobotę będzie mój pierwszy dzień sprzedaży”, „Cieszę się, że widzę, że dotarliśmy do tej pory”, „Teraz możesz umieścić kolejną gałąź. Oprócz pozycji „lokalność”, między innymi.

Warto o tym wspomnieć Nieformalne zatrudnienie handlowców Natomiast w instytucjach w pierwszym kwartale 2023 roku osiągnęło ono 71,7 proc. – wynika z danych Data México.

READ  „Najgłupsza teoria”: krytyka kryptowaluty i NFT według Billa Gatesa

Stany o najwyższym wskaźniku nieformalności to Meksyk (84,7%), Oaxaca (84,2%) i Guerrero (83,5%).

Przeczytaj także: Ta piosenka Fuerza Regida, grupy zaatakowanej w Meksyku, szturmem podbija TikTok

Subskrybuj tutaj Aby otrzymywać nasze biuletyny z codziennymi aktualnościami, opiniami i wieloma innymi opcjami bezpośrednio na Twój adres e-mail.

Ayaf/Salh