9 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sprawiedliwość i prewencja w strategii sercowo-naczyniowej

Sprawiedliwość i prewencja w strategii sercowo-naczyniowej

Specjaliści Azcutia i Egocheaga na konferencji SEMG.

Dziś’Zjednoczeni w zakresie zdrowia sercowo-naczyniowego’, zorganizowane przez Hiszpańskie Stowarzyszenie Lekarzy Ogólnych i Lekarzy Rodzinnych (SEMG) w Toledo, dzisiaj skupiłem się na nowym Strategia zdrowia sercowo-naczyniowego Dla Krajowego Systemu Zdrowia (ESCAV), który został niedawno zatwierdzony przez Ministerstwo Zdrowia i po raz pierwszy jest prezentowany na konferencji pracowników służby zdrowia. Podstawowa opieka zdrowotna.

Osobą odpowiedzialną za zniszczenie jego najwybitniejszej partytury był: Rosario Azcutia GomezDyrektor ds. Ciągłości Opieki w Arabskiej Republice Egiptu Szpital Uniwersytecki 12 października Madrid, który podkreślił, że Escav, jak wskazuje jego nazwa, skupia się na zdrowiu, a nie na chorobie, chociaż Jednostki kliniczne Układ sercowo-naczyniowy Większy wpływ, ponieważ „ta strategia ma na celu podkreślenie zapobiegania i wzmacniania”.

Wśród priorytetowych kierunków działania jest profilaktyka czynniki ryzykaze zintegrowanej wizji, oraz Wzmocnienie Od obywatelstwa do Aktualizacja funkcjonalna I zadbaj o swoje zdrowie. Innymi słowy, „Zaangażuj i przeszkol pacjenta i/lub obywatela, aby znali stan swojej choroby sercowo-naczyniowej i jak jej uniknąć poprzez zdrowy tryb życia”.

Wszystko to „z perspektywy” wartość finansowa dostęp do aspektów profilaktycznych, diagnostycznych, leczniczych i rehabilitacyjnych oraz nacisk na równość płci” – przekazał dr Azotia uczestnikom krajowego spotkania zorganizowanego przez SEMG – „Kobiety mniej wiedzą, mniej dbają o siebie i mają inny dostęp do chorób układu krążenia diagnoza i leczenie” , o czym świadczą niektóre badania przywołane w samej strategii.

Multidyscyplinarne podejście do chorób układu krążenia

Ekspert chciał podkreślić ważną wspólną pracę, która została przeprowadzona podczas przygotowywania nowej Strategii Zdrowia Układu Sercowo-Naczyniowego SNS. Jako jeden z koordynatorów naukowych Escava, Azcotia wyjaśniła, że ​​współpracowała z kilkoma profesjonalistami zaangażowanymi w Aktualizacja funkcjonalnaA Zapobiegać s Uwaga podrzędny Choroba sercowo-naczyniowaZe wszystkich kategorii i poziomów opieki i społeczeństw w kraju. W ten sam sposób zastosowana metodologia objęła samych pacjentów, którzy przyczynili się do ich leczenia Odpowiedź Na wszystkich etapach na tym samym poziomie znajdują się towarzystwa naukowe i przedstawiciele wszystkich wspólnot autonomicznych.

zgodnie z założeniem multidyscyplinarne podejścieSpotkanie ’Zjednoczeni w zakresie zdrowia sercowo-naczyniowegoZbiera w dniach 30 września i 1 października w Toledo lekarzy rodzinnych z całego kraju zainteresowanych aktualizacją swojej wiedzy na ten temat Choroba sercowo-naczyniowa i cukrzycowy. Podczas konferencji, członkowie SEMG Cardiovascular and Diabetes Working Group, a także klinicyści z innych dziedzin, przedstawią najnowsze osiągnięcia i wytyczne kliniczne w tych obszarach. Specjalności (geriatrzy, kardiolodzy, interniści, nefrolodzy, endokrynolodzy…), aby zaoferować wielodyscyplinarne spojrzenie, które koncentruje się na pacjencie.

Chociaż może zawierać oświadczenia, oświadczenia lub notatki z instytucji zdrowia lub specjalistów, informacje w pismach medycznych są redagowane i przygotowywane przez dziennikarzy. Zalecamy czytelnikowi skonsultowanie się z pracownikiem służby zdrowia w przypadku jakichkolwiek pytań związanych ze zdrowiem.

READ  Japonia niszczy swój nowy pocisk H3 wkrótce po starcie