18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Spotkania B2B z największymi detalistami w Polsce

Spotkania B2B z największymi detalistami w Polsce

Ruszyły zapisy na indywidualne spotkania z kupcami owoców i warzyw z największych sieci supermarketów w Polsce 20 września dla producentów. Spotkania poprzedzi 19 września wizyta w wybranych oddziałach owocowo-warzywnych największych warszawskich łańcuchów dostaw. To wszystko w ramach wydarzenia organizowanego przez Fresh Food Leader (https://freshfoodleader.com)

Regularnie uczestniczą największe sieci dystrybucyjne w Polsce: Arhelen, Auchan, Carrefour, Dino, E. Leclerc, Intermarch, Geronimo Martins (Bytronka), Grupo Eurocash (Delicacy Centrum, ABC, Lewiatan, Grocek, Eko, Mila), Polo Market, Stogrodka, itp

Organizatorzy gwarantują pięć spotkań z największymi odbiorcami zaopatrzenia. Zapoznaj się z artykułem Fresh Food Leader na temat najnowszej inicjatywy i zorganizowanych spotkań B2B, które odbyły się w Bergamo we Włoszech 26 stycznia, aby poznać opinie uczestniczących firm na temat tej możliwości:

https://www.freshplaza.es/article/9501627/encuentros-internacionales-b2b-con-el-comercio-retail-a-gran-escala-en-italia/

Celem tej inicjatywy jest zapewnienie firmom produkcyjnym namacalnej możliwości osobistej rozmowy z nabywcami handlowymi. Sprzedaż detaliczna Obecność i produkcja na dużą skalę w Polsce umożliwia firmom otwieranie się i integrację z rynkiem polskim i wschodnioeuropejskim.

Podczas spotkań z dużymi odbiorcami dystrybucyjnymi obecni są także krajowi importerzy i dystrybutorzy. Dlatego udział w inicjatywie jest interesujący dla firm o różnej wielkości i różnych produktach. Dodatkowo uczestnictwo pozwala nam poznać najlepsze strategie radzenia sobie z rynkiem i nawiązać bezpośrednie relacje z większym rynkiem. Sprzedaż detaliczna Skontaktuj się z polskimi i krajowymi dystrybutorami.

Wydarzenie odbywa się w ciągu dwóch dni: pierwszego dnia odwiedzane są warszawskie supermarkety tej marki, drugiego – osobiste spotkania z kupującymi.

program
wtorek, 19 września

14:30 Odwiedź niektóre działy owocowo-warzywne sieci supermarketów oraz dużych detalistów obecnych na spotkaniach B2B.
19:30 Kolacja w centrum Warszawy.

Środa, 20 września
9:00 – Rejestracja na spotkania B2B z kierownikami zakupów dużej dystrybucji w Polsce.
10:00 – 13:00 I część spotkań B2B z polskimi kupcami GDO.
13:00 – 14:00 Lekki obiad.
14:10 – 16:00 II część spotkań B2B z polskimi kupcami GDO.
17:00 – Koktajlowa kolacja.

READ  Polskie Badanie Ludności i Gospodarki 2021: UE okrzyknięta czempionem wzrostu UE w 2019 r., Polska doświadczyła znacznych spadków gospodarczych w 2020 r.

Jak przebiega dzień spotkania B2B?
Spotkania są krótkie i terminowe, a cykl spotkań trwa przez cały dzień. To momenty, w których budowane są relacje oparte na zaufaniu i obie strony mogą sprostać oczekiwaniom drugiej strony.

W zależności od rodzaju produktu od razu wiadomo, jaki rodzaj współpracy można nawiązać (ilości, logistyka itp.). Spotkania odbywają się w środowisku biznesowym innym niż biuro czy showroom.

Przewidziano dwa momenty na rozmowy z kupcami i innymi uczestnikami: lekki lunch i koktajlowa kolacja, oba zorganizowane w formie bufetu, gdzie tworzy się wspaniała atmosfera. Praca w sieci.

Jedną z nowości związanych z wydarzeniem jest to, że wszyscy kupcy ze wszystkich supermarketów i dużych sieci dystrybucyjnych w Polsce otrzymają nazwy uczestniczących firm i krótką prezentację. Ta ekskluzywna innowacja będzie dostępna dla zarejestrowanych firm do 16 czerwca, zapewniając lepszą widoczność i lepsze przygotowanie do spotkań dla obu stron.

Jak zarejestrować
Uczestnictwo w wydarzeniu podlega opłacie rejestracyjnej. Organizatorzy gwarantują pięć osobistych spotkań z największymi kupcami dystrybucyjnymi.

Szczegółowy program i więcej informacji:
Internet: https://freshfoodleader.com/business-meetings-with-buyers-of-large-scale-retailers-present-in-poland/

E-mail: [email protected]
Tel. (+39) 349 7404 885

Lider Fresh Food: Organizujemy
Inicjatywy i niestandardowe trasy dla firm owocowo-warzywnych. Naszą misją jest wspieranie firm w ich rozwoju w celu osiągnięcia przewagi konkurencyjnej i rozwoju biznesu. Wspieramy organizacje w rozwijaniu umiejętności młodych liderów oraz w zmianie pokoleniowej.

Dotychczasowe inicjatywy New Food Leader w Warszawie:

https://www.freshplaza.it/article/9428979/riuscita-l-initiazione-degli-incontri-online-con-i-buyer-della-gdo-presente-in-poland/

https://www.freshplaza.it/article/4093884/polonia-successo-per-l-initiazione-fresh-food-marketing-leader-svoltasi-a-varsavia/

Po więcej informacji:
Lider świeżej żywności
(+39) 349 7404 885
[email protected]
www.freshfoodleader.com

Data wydania: