16 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Spodnie Roxy zostały pokazane na Crunchyroll – Kudasai

środek popularne anime Zamieść zdjęcie niektórych materiałów, które były wyświetlane podczas wydarzenia Wystawa Crunchyroll 2022. Ten produkt nosi tytułSekretna skrzynia Rudy’egoktóry jest repliką pudełka do przechowywania majtek Roxy Majordia we franczyzie Moshoku Tensei: Bezrobotna reinkarnacja.

To nie pierwszy raz, kiedy ta rozrywka jest pokazywana na wystawie, odkąd podczas imprezy Japonia Anime 2022który miał miejsce pod koniec marca, ten sam produkt został również pokazany wraz z innymi przedmiotami z serii, takimi jak ubrania Roxy i różne ilustracje.

Poza tym, czy wiesz, że Tłuszcz! firma Stworzysz figurę na podstawie kontrowersyjnej ilustracji autorstwa Roxy Migurdia. Teraz to nowość!

Refugen na Magunotte Publikowanie lekkich powieści z ilustracjami Sirotaki rozpoczęło się w styczniu 2014 roku za pośrednictwem wydawnictwa wydawniczego Książki MF Z Kadokawa. Adaptacja manga została opublikowana przez Yukę Fujikawę od maja 2014 roku. Praca zainspirowała 23-odcinkowe anime wyprodukowane przez studio zakrętz instrukcjami i tekstami napisanymi przez Manabu Okamoto. Drugi sezon jest w produkcji.

Moshoku Tensei: Bezrobotna reinkarnacja

Zabity podczas ratowania nieznajomego podczas wypadku samochodowego, 34-letni NEET zostaje reinkarnowany w nowym świecie magii pod nazwą Rudeus Greyrat, noworodek. Mając wiedzę, doświadczenie i żale z poprzedniego życia, Rudeus przysięga żyć pełnią życia i nigdy nie powtarzać swoich błędów. Teraz obdarzony ogromną magiczną mocą, a także mentalnością dojrzałego mężczyzny, Rudeus jest postrzegany przez swoich nowych rodziców jako potencjalny geniusz. Wkrótce zostaje wyszkolony przez potężnych wojowników, takich jak jego ojciec, szermierz i czarodziejka o imieniu Roxy Majordia. Ale pomimo swojego niewinnego wyglądu zewnętrznego, Rudeus wciąż jest zboczonym otaku, wykorzystując swoją ogromną wiedzę, aby uczynić swoje kobiety, których nigdy nie cieszył się w swoim poprzednim życiu.

Linia: Oficjalne konto na Twitterze

(c) 理 不尽 な 孫 の 手 / MF ブ ッ ク ス / 「無 職 転 生」 製作 委員会

READ  To jest stopień Brada Pitta