27 września, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Spence i Aster Pharmacy wprowadzają koncepcję wellness w supermarketach

Holistyczne Wellness w Spinneys

Lokalna sieć Spinneys połączyła siły z Aster Pharmacy, aby zaoferować sklep pierwsza koncepcja zdrowie Wszystko w Spinneys w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Otwarcie pod koniec 2022 r.

Wspólne przedsięwzięcie zostanie uruchomione w ostatnim kwartale 2022 roku. Koncepcja zapewni: witaminy, minerały i suplementy zdrowotne, Żywność specjalistyczna i naturalne produkty kosmetyczne od Wysoka jakość.

Jako rozszerzenie filozofii”Jedz dobrze, żyj dobrze” W Spinneys, Ethical Sourcing będzie kierować całą promocją wprowadzania do sklepu zdrowych, naturalnie pozyskiwanych produktów i składników.

Pierwszy zdrowy koncept w supermarkecie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Sunil Kumar, dyrektor generalny Spinneys w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, wyjaśnia: „Cieszymy się, że możemy współpracować z Aster Pharmacy w celu uruchomienia pierwszej koncepcji zdrowie Supermarket w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

„Jako prawdziwie lokalny supermarket, społeczność jest naszym sercem, a naszą misją jest dbanie o klientów i inspirowanie ich do lepszego życia, dzień po dniu. Nasza nowa, kompleksowa oferta zdrowotna jest bezpośrednią odpowiedzią na pragnienie naszych klientów relacja na żywo zdrowsze życie. Dążymy do zrozumienia potrzeb i zachowań zakupowych naszych klientów oraz tego, co musimy zrobić, aby pomóc im żyć lepszym życiem”.

apteka estrowa

Alisha Maupin, Zastępca Dyrektora Generalnego Aster DM Opieka zdrowotnapunkty: „Apteka Aster kieruje się filozofią „Zdrowie to szczęście”, co znajduje odzwierciedlenie w jej wysiłkach na rzecz dostarczania ofert dotyczących zdrowia i dobrego samopoczucia łatwo dostępne U drzwi ludzi w Emiratach. Jesteśmy podekscytowani tym nowym rozdziałem z Spinneys, gdzie razem możemy zaoferować klientom w Zjednoczonych Emiratach Arabskich wygodny i niedrogi sposób na zakupy najlepszych produktów zdrowotnych i wellness. „

Kumar wyjaśnia dzisiejsze rosnące zapotrzebowanie: „To wspólne przedsięwzięcie potwierdza nasze zaangażowanie na rzecz mieszkańców Zjednoczonych Emiratów Arabskich, aby znacząco zmienić społeczności, w których działamy. Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem ze strony dobrze poinformowanych konsumentów Supermarkety oferujące różnorodne produkty zdrowotne i wellness Pod jednym dachem mamy misję wprowadzania innowacji i rozszerzania naszej oferty detalicznej, aby zdrowe życie było łatwiejsze i wygodniejsze.

READ  test osobowości | Test psychologiczny | Czy jesteś spokojną osobą? Poznaj prawdę odnosząc się do tego, co widzisz jako pierwsze na obrazku | Test wirusowy 2022 | badanie wzroku | Wirusowe wyzwanie | Zastosowania

Pierwszy sklep Spinneys, który zaprezentuje tę koncepcję, zostanie ogłoszony wkrótce, a następnie zostanie uruchomiony lokalnie.