8 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Specjalistyczne Centrum Medyczne w Nuevo Laredo: od medycyny ogólnej do analizy klinicznej – El Sol de Tampico

Z pokoleniem dwunastu KarieraI gotowy do udziału potrzeby medyczne ludności i władz miejskich Nowe Laredo Była obecna na otwarciu m.in Klinika Zdrowia Znajduje się w dzielnicy Jardin.

to jest oEcomedi XJest to wysoce wyspecjalizowane centrum medyczne, które oferuje Usługi medyczne OgólnyGinekologia, kardiologia, radiologia i pobieranie próbek Analiza kliniczna.

Uprość procedury otwierania nowej firmy

mój przedstawiciel Samorząd Najważniejsze wydarzenia, od których zaczął się rok Otwarcie nowego biznesuTak jest w przypadku medycyny, a wsparcie inwestorów będzie nadal jednoczyć ich instytucje w mieście.

W samorządzie miejskim robimy to samo, aby zaufanie do Nuevo Laredo zostało wzmocnione, a my będziemy pośrednikami dla inwestorów, bo to oni są ekonomią miasta i tymi, którzy pomagają w jego rozwoju i umacnianiu.Wskazali.

Możesz być zainteresowany: Tamaulipas może towarzyszyć podczas porodu, aby uniknąć przemocy podczas porodu

Podkreślali to Rok 2022 zamknął się pozytywnym trendem Gdzie średnio co najmniej sześć nowych lokalnych firm otwierało swoje podwoje tygodniowo. Dwa tygodnie po rozpoczęciu 2023Ta dynamika została utrzymana dzięki zaufaniu, jakie wzbudziła administracja miejska.

W ten sam sposób deklarowali, że zachęcają Generuj możliwości pracy Z programów typu Pracuj w swojej koloniiw którym więcej niż Tysiąc 500 wolnych miejsc Właśnie ten początek roku.

Możesz także przeczytać: Co to jest zespół Moebiusa? Jest to związane z używaniem narkotyków w czasie ciąży

Na koniec wezwali urzędników do wzięcia odpowiedzialności za uproszczenie procedur i wsparcie w jak największym stopniu lokalni przedsiębiorcy Aby biznes osiedlił się w mieście.

Gdzie znajduje się Centrum Medyczne Nuevo Laredo?

ze swojej strony, Basilio Ramosa Guajardo s Synaj Rangel RomeroaktorzyEcomedi XPodziękowali przedstawicielom władz miejskich za pomoc i obiecali, że uczynią to w r Centrum Medyczne Neolinery otrzymują wysokiej jakości, godną opiekę.

READ  Badanie potwierdza skuteczność guselkumabu u pacjentów z łuszczycowym zapaleniem stawów

Subskrybuj cyfrowe wydanie El Sol de Tampico tutaj

on Klinika Zdrowia Mieści się przy ulicy Calle Oaxaca 3338. Godziny otwarcia kliniki to: od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 21:00; oraz w soboty od 8:00 do 13:00; W niedzielę jest zamknięty, ujawniono w dniu Otwarcie Centrum Medycznego w Nuevo Laredo.