2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sony stawia wszystko na Androida 12 i DSEE Ultimate, aby podbić audiofilów, cenę i premierę

Linia Walkmanów nie umarła. Sony zdecydowało się oficjalnie wprowadzić Meksyk do Walkmana NW-A306przenośne urządzenie przeznaczone do przechowywania i odtwarzania muzyki, które ma mniej funkcji niż niedawno ogłoszony ZX700, ale ma wystarczyć. Dla tych, którzy nie są przekonani do używania smartfona jako podstawowego urządzenia muzycznego w podróży.

NW-A306 to odtwarzacz Walkman przeznaczony do słuchania muzyki.Zgodnie z zamierzeniami artysty, z doskonałą jakością dźwięku i stylowym wzornictwemmówi Sony. Dołączono DSEE Ultimate, aby poprawić jakość skompresowanych plików za pomocą sztucznej inteligencji, przywracając zakres dynamiczny i szczegółowość wokalu.

Walkman NW-A306 ma żywotność baterii do 36 godzin przy odtwarzaniu z 44,1 kHz FLAC i do 32 godzin przy odtwarzaniu z 96 kHz. Z Bluetooth (v 5.0) z mp3 przy 128 kb / s wystarczająca jest autonomia 22 godzin. Sony nie podaje mocy ładowania, ale gwarantuje pełne naładowanie Powinien być gotowy za trzy i pół godziny.

System operacyjny na urządzeniu to Androida 12 A portem, który przygotowuje się do ładowania, jest USB Type-C. W przypadku efektów dźwiękowych dołączony jest korektor (tylko 10-pasmowy), a także efekty procesora winylowego i dynamiczny normalizator. NW-A306 nie ma połączenia Wi-Fi.

Może być problem z przechowywaniem. Rozmiar pamięci to tylko 32 GB, ale tylko 18 GB jest dostępne do użytku po zajęciu systemu. Z pewnością konieczne będzie wyposażenie go w kartę MicroSD, korzystając z faktu, że urządzenie obsługuje ją do przechowywania zewnętrznego.

Walkman NW-A306 obsługuje częstotliwości od 20 do 40 000 Hz

Cena i dostępność w Meksyku

Nowy Walkman w okolicy jest już dostępny pod adresem Sklep Sony. Jego cena katalogowa wynosi 14 999 pesos, chociaż Sony obniżyło go o 11 249 pesos w momencie pisania.

READ  Twój za jedyne 279 euro

Zobacz wszystkie komentarze na https://www.xataka.com.mx