28 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Smutna historia „Zostawisz wszystko” Xian

Qian Znany jest nie tylko ze swojej uroczej osobowości i wielkiego uśmiechu, który pokazuje radość, którą zawsze stara się przekazać swoim fanom. Dzięki swojej charyzmie i przekazom, które uwidocznił w sieciach społecznościowych, a także w wywiadach, aby pokazać zdrowe relacje (od prawie 30 lat), które utrzymuje z żoną, Marilisa Maronez stała się jedną z najbardziej stabilnych gwiazd latynoskich pod względem ich uczucia.

Jednak kilka lat temu portorykański piosenkarz i aktor przyznał swoim fanom, w ramach pokazywanego przed wybuchem pandemii show, że przed spotkaniem ze swoją życiową partnerką miał kilka nieudanych związków i że kiedy był bardzo młody. Żył smutny i pełen smutku.

Prawda jest taka, że ​​według jaźni QianOszołomienie spowodowane niemożnością nawiązania stabilnego związku z młodą kobietą, w której zakochał się dopiero w wieku 13 lat, skłoniło go do myślenia o skomponowaniu przynajmniej piosenki, która później stała się wielkim hitem. Dziś skłania się ku zjednoczeniu serc: ”zostawiam to wszystko”.

Tak więc, w wieku 52 lat i kilkadziesiąt lat po napisaniu i skomponowaniu tekstu i melodii piosenki, Elmer Figueroa Ars – tak jak jego prawdziwe nazwisko – podzielił się ze swoimi fanami, że powód, dla którego został odrzucony z powodu swojej „inspirującej muzy”, był niczym innym jak bo był taki młody. „Teraz jej szukam”, zażartował, „chcę jej powiedzieć o tych drobiazgach, których się nauczyłem, a kiedy ją znajdę, powiem jej to, co jej powiedziałem”. Qian Z publicznością podczas tej odkrywczej imprezy.

Cheyenne stoi na okładce magazynu HO. Źródło; Na Instagramie

Tymi słowami urodzony w Portoryko piosenkarz, tancerz i aktor uświadomił sobie, jak bardzo wzmacniał kobietę, z którą był w stanie założyć rodzinę, podróżować po świecie i dzielić się wszystkimi swoimi sukcesami, które odmieniły jego życie. W końcu przeszłość dała mu zemstę, na którą zasłużył.

READ  Eugenio Derbez zgłasza się do restauracji, w której znalazł szczura; Tak to się stało | Zdjęcie