9 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Słynna nocna fotoreportaż Paris Hilton, Britney Spears i Lindsay Lohan

Słynna nocna fotoreportaż Paris Hilton, Britney Spears i Lindsay Lohan

Historia słynnego nocnego zdjęcia Paris Hilton, Britney Spears i Lindsay Lohan (fot. Special Infobae Mexico / Jovani Pérez)

Tak jak są filmy, piosenki i inne produkty z branży rozrywkowej, które wyróżniły się więcej niż jedno pokolenie i pozostają na stałe w popularnym gronie, tak też fotografie są częścią listy, będąc popularnym zdjęciem nocnym. Paryż HiltonA Britney Spears s Lindsey Lohan Jeden z najbardziej, którzy dali światu, mimo że prawie 16 lat.

Nawet jeśli ten moment był całkowicie naznaczony Kultura Pop Art W związku z tym, że jego trzej bohaterowie byli już świetnymi nawiązaniami do tego ruchu na całym świecie, podbito także inne typy odbiorców, ponieważ różne interpretacje nadane temu momentowi były naładowane teoriami i wersjami przez wiele lat, aż do jego wymyślenia przez ten sam. Fotografowie odpowiedzialni za filmowanie wydarzenia są od zawsze, ale historie opowiadane z ich ust pojawiły się dekadę później.

Z życiem zupełnie innym od tego, w którym żyli 2006wszystkie z nich już przezwyciężyły wielkie szkody, jakie w każdym z nich wyrządził straszny rok 2007, czego przykładem jest powszechne przejadanie się alkoholem towarzyskim, uzależnienie od nielegalnych substancji, zamieszanie z amerykańskimi prawami w Hollywood gwiazda i znana historia tamtego dnia pop księżniczka Zgolił blond włosy i zaatakował samochód parasolem, prawda wyszła.

Piosenkarz i Hilton nawiązali prawdziwą przyjaźń (Zdjęcie: Instagram / @britneyspears)
Piosenkarz i Hilton nawiązali prawdziwą przyjaźń (Zdjęcie: Instagram / @britneyspears)

Chociaż reggaeton jest obecnie gatunkiem muzycznym, który dominuje na świecie – wraz z jego wielkimi zwolennikami – od kilkudziesięciu lat, muzyka pop była nie tylko pierwszą par excellence rzeczą, którą można znaleźć w radiu, w klubach lub w głównych kanałach telewizyjnych, takich jak jak MTV. Z tego powodu od lat 80. wielcy kaznodzieje wymyślają i wymyślają sposób, w jaki jest wytwarzany i spożywany, ale aby 2000 Największy punkt przyszedł, bo to już nie tylko Stany Zjednoczone, ale cały świat.

Należy również pamiętać, że nie wszyscy śpiewacy, ale także celebryci z innych dziedzin artystycznych przyłączyli się, a nawet promowali ruch, ponieważ społeczeństwo chwaliło „różowe” gwiazdy filmowe. LGBT +socjaliści ocierają się o „łaskawe i hojne” wysoko postawione sfery gospodarcze, a nawet jednego lub innego polityka, który bardzo dobrze wiedział, że lepiej być częścią kręgu niż mieć całą armię dygnitarzy jako wroga .

READ  Po 29 latach spędzonych w Televisie Daniela Logan niespodziewanie oznajmia swoim zwolennikom: „Nie mogę”

Tak w ich życiu pojawiła się Paris Hilton i Britney Spearsdwie ważne dziewczyny z tego pokolenia, które poza zawieraniem sojuszy w celach reklamowych, handlowych czy marketingowych, obiecały zostać przyjaciółkami w branży rozrywkowej, co jest nie lada wyzwaniem, biorąc pod uwagę, że niejeden stwierdził, że nie ma przyjaciół w środku.

Lindsay Lohan i Paris Hilton nie były dobrymi przyjaciółmi z powodu faceta (Zdjęcia: Getty Images/Universal)
Lindsay Lohan i Paris Hilton nie były dobrymi przyjaciółmi z powodu faceta (Zdjęcia: Getty Images/Universal)

Choć może to zabrzmieć trudno, bohater tak wielkich klasyków współczesnego kina, jak: Idiot Friday, Herbie Full Tilt, Twin Set I taśma klejąca, którą wiele osób nosi co roku 3 października na różowo ciężkie dziewczynyNie było nawet blisko tego pop księżniczka i wnuczka Conrada Hiltona, założyciela hotele i resorty hilton, Jak twierdziło wielu ludzi.

W połowie lat 2000 Paris i Lindsey wydawały się być bardzo blisko, ale ta dynamika zmieniła się po wirusowym wizerunku tego tekstu, ponieważ kiedy Luhan zaczął spotykać się z byłym chłopakiem Hiltona, spadkobierca greckiej żeglugi, Stavros Niarchos, związek był bardzo napięty, co doprowadziło do bardzo dużej wojny informacyjnej. Mniej więcej w tym czasie towarzyska i jej przyjaciele zaczęli krytykować „wredną dziewczynę” w prasie hollywoodzkiej i rozpoczęli rzekomą kampanię oszczerstw przeciwko niej.

Ważne było, aby najpierw powiedzieć, że sprawy między blondynkami nie pasowały do ​​​​rudy, ponieważ to jedyny sposób, aby poznać prawdziwą historię kryjącą się za słynnym zdjęciem.

Nazwa została opracowana przez media krajowe i międzynarodowe (zdjęcia: Getty Images)
Nazwa została opracowana przez media krajowe i międzynarodowe (zdjęcia: Getty Images)

Wśród plotek o zazdrości, problemach „bogatych dziewczyn”, a nawet zazdrości o wzajemne sukcesy, krajowe i międzynarodowe media zdecydowały się nazwać trio jakoŚwięta Trójca Popu’, ponieważ jego publiczne wystąpienia stały się tak wirusowe i kontrowersyjne, że najważniejsze gazety zajmowały się tym tygodniami, nawet odwracając ich uwagę od agendy politycznej i spraw zdrowotnych.

READ  Mariazel wyznacza trendy w sieciach społecznościowych swoim fioletowym body z głębokim dekoltem

Klucz do tego sukcesu był więcej niż oczywisty: Britney była największym fenomenem młodej muzyki, takim jak piosenki Znowu kochanie, jestem niewolnicą od 4 lat Również Więc przepraszam! … Znowu to zrobiłem Nie mają historii sprzedaży. Hilton był najważniejszą osobą społeczną na świecie, do tego stopnia, jak przez kilka lat Kim Kardashian był jego małym pomocnikiem -Nie da się dziś w to uwierzyć-; Lindsay nie była tylko cudownym dzieckiem Disneystał się już ikoną piękna, której każdy hollywoodzki reżyser chciał w swojej produkcji.

Pod tym wszystkim kryła się noc, która zmieniła życie całej trójki i całego świata, ponieważ to, co na pierwszy rzut oka może być tak oczywiste, jak noc drinków między przyjaciółmi, ma jedną z najdziwniejszych, ale najśmieszniejszych historii, które położyły kres to wszystko. Obserwacje, teorie i relacje z tego, co wydarzyło się przed, w trakcie i po tym zdjęciu.

a 27 listopada 2006 Kultowa sesja zdjęciowa Britney Spears, Paris Hilton i Lindsay Lohan po raz ostatni razem. Wewnątrz dwumiejscowego samochodu przed hotelem Beverly Hills. Po tym momencie nie byli znowu razem, przynajmniej publicznie. Szeroko spekulowano, że było to spowodowane problemami, które wszyscy mieli z odurzającymi napojami, nielegalnymi substancjami, a nawet niektórymi zaburzeniami psychicznymi, ale prawda jest taka, że ​​zagadkę rozwiązał jeden z nich i to jest historia.

Wszystkie trzy po raz ostatni są połączone w dwumiejscowym samochodzie przed hotelem Beverly Hills (fot. GTRES) (B)
Wszystkie trzy po raz ostatni są połączone w dwumiejscowym samochodzie przed hotelem Beverly Hills (fot. GTRES) (B)

Bizneswoman i DJ, 15 marca 2021 r. przypomnieli sobie prawdziwą historię tego zdjęcia i skorzystali z okazji, aby zaprosić wszystkich do przeczytania go z historyczną perspektywą pokazującą, że nie byli wtedy tacy źli, a społeczeństwo tak dobre i czyste jak on zrobił. Zawsze wierzył.

„To zdjęcie zostało zrobione pewnej nocy, kiedy Britney i ja wychodziliśmy z przyjęcia przyjaciela w hotelu Beverly Hills” – powiedział Hilton. To jest ParyżJego nowy podcast. Jechaliśmy do samochodu i nagle otoczyła nas grupa fotografów. był tam, kiedy? Nagle pojawiła się Lindsey, co moim zdaniem było naprawdę dziwne, ponieważ byliśmy wtedy źli”, to jest wyjaśnienie.

Rudowłosa osoba z towarzystwa nie mówiła w tym czasie (Zdjęcie: Twitter / @ParisHilton)
Rudowłosa osoba z towarzystwa nie mówiła w tym czasie (Zdjęcie: Twitter / @ParisHilton)

„Powiedziałem im, dlaczego jej nie zapytali. A Lindsey powiedziała im, że nie, nigdy bym jej nie uderzyła, ponieważ znamy się odkąd miała 15 lat. Zasadniczo nie przyznawał się do tego, co zrobił, to wszystko było dziwne. I nagle nie wiem jak, Lindsey była z nami w moim samochodzie.. Byłem bardzo uprzejmy i nic mu nie powiedziałem, chociaż się z nim nie zgadzaliśmy. Bardzo trudno było się stamtąd wydostać, ponieważ nie mogłem nic zobaczyć za pomocą wszystkich kamer”.

"Święta Trójca Popu" Od tego czasu nie widziano ich razem publicznie (Zdjęcie: Twitter / @ParisHilton)
Święta Trójca Popu nie była widziana razem publicznie od tego czasu (Zdjęcie: Twitter / @ParisHilton)

„Przeżyliśmy wszystko tak, jakby to był szkolny dramat, zwłaszcza na scenie w Los Angeles, gdzie wszystko było publiczne, a media nieustannie próbowały zamieszać i pogorszyć sytuację między nami, ponieważ ówczesne media naprawdę to lubiły”. dziewczyny zakończyły. Będą walczyć ze sobą.

READ  Z więzienia Hector „In” wysyła potężną wiadomość do Sergio Mayera: wideo

Czytaj: