27 września, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Słowa Santiago Navedy po debiucie w Polsce

Santiago NavedaByły pomocnik Klubu Ameryki, który swoją przygodę na starym kontynencie zaczynał niewłaściwą nogą, zadebiutował w porażce z Miedźm Legnicą, grając około 20 minut od wejścia na boisko.

Pod koniec meczu Naveda udzielił wywiadu i pokazał swoje zirytowanie utratą trzech punktów, ponieważ drużyna nie przeżyła swojego najlepszego momentu w tym sezonie.

Czytaj więcej: Chivas: Vega zostaje zraniony przez fanów i wysyła im „Regadito”

„Bardzo się cieszę, że tu jestem, to wspaniałe miasto, wspaniała atmosfera z kibicami. Muszę trenować z zespołem, wiem, że to dobry zespół, ale musimy ciężko pracować, aby wygrywać. cieszę się, że tu jestem i wykonam swoją pracę”. Chciałbym powiedzieć.

Czytaj więcej: Ninel Conde roztapia swoich zwolenników, obnosząc się ze swoimi rysami w gorącym „bikini”

Ze swojej strony Naveda zaznaczył, że był zaskoczony atmosferą na stadionie, o czym mówiono mu od przyjazdu, zwłaszcza w tym meczu, bo to derby Mids Legnica.

„Kiedy przyjechałem, na stadionie panuje świetna atmosfera, powiedzieli mi, że są bardzo dobrymi kibicami, to ważny mecz dla kibiców, derby, to nie może być wygrana, jest nam smutno. Porażka, ale będziemy ciężko pracować, aby wygrać.

Podążaj za nami

Brian Reyes pasjonuje się sportem. Kochanek, który opowiada historie o bohaterach powieści Piłka nożna. Koneser największych lig Europy. Krytyka i analiza aktualnej sytuacji meksykańskiego futbolu i reprezentacji narodowej. Fanka Club America i Chelsea. Był współtwórcą portalu internetowego gazety Uno más Uno w Mexico City. Studiował dziennikarstwo na Uniwersytecie Dziennikarstwa, Sztuki, Radia i Telewizji (PART).

Zobacz więcej

READ  I Never Cry Review - Odyseja kochającej ostrej kobiety z Polski do Irlandii, ponownie | Obrazek