4 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Śledź Checo Live w kwalifikacjach do GP Bahrajnu

Śledź Checo Live w kwalifikacjach do GP Bahrajnu

ESPNCzytanie: 3 minuty.

Fernando Alonso rzuca wyzwanie drużynie Red Bulls o pole position na torze Sakhir, pierwszej randce sezonu Formuły 1. 9 rano Środkowy Meksyk

Carlosa Sainza Syn zajął pierwsze miejsce. Chico Perez Awans po raz dziesiąty.

Aż do P18, wszystko w tej samej sekundzie. To będzie bardzo konkurencyjna klasyfikacja na asfalcie w Sakhir.

Usunięto Q1:

  • Sierżant

  • Magnussena

  • rekin

  • odrzuca

  • Bałamutny

Przygotowałam sesję. A Carlos Sainz ustanawia najszybszy czas, aby pokazać, że Ferrari ma się dobrze.

czerwona flaga On Ferrari Do Karol TyClerc stracił kilka części samochodu. Sesja musiała zostać przerwana, aby oczyścić tor i Ferrari Skorzystaj z okazji, aby dowiedzieć się, co dzieje się z samochodem. Wklej lub dostosuj swoje Ferrari za pomocą taśmy maskującej…

Pierwsza klasyfikacja dot F1– Pierwsza runda, sesja trwa 18 minut, natomiast najszybsza progresja to 15 minut.

To numer jeden w tegorocznym rankingu. Nieoczekiwanie okazuje się Astona Martina I Fernando Alonso masz wyzwanie czerwony Byk. Hiszpański pilot był najszybszy w drugim i trzecim ćwiczeniu.

A jednak to samo Fernando Alonso To on nakazuje spokój i nie daje się zwieść wyobraźni ani zapisom treningowym: „Staliśmy twardo na ziemi i realistycznie podchodzimy do naszych oczekiwań”, powiedział w piątek wieczorem Astori, dwukrotny mistrz świata, po pierwsza z dwóch sesji egzaminacyjnych. „Myślę, że nie będzie jasne, kto będzie prowadził, aż do końca tego weekendu, być może po kilku pierwszych wyścigach i na różnych torach. Na razie skupiamy się tylko na sobie i próbujemy znaleźć właściwą równowagę” – powiedział Alonso.

ze swojej strony, Chico Perez Czy kontaktowałeś się ze swoim partnerem? Maxa Verstappena. W pierwszym wolnym biegu Meksykanin ustanowił najlepszy czas iw kolejnych dwóch okrążeniach tracił niecałe 2 dziesiąte sekundy do swojego kolegi, aktualnego mistrza. „Nadal mamy pracę do wykonania na jednym okrążeniu, co automatycznie powinno zapewnić nam lepszą formę na dłuższą metę. Dzisiaj trochę rozpracowaliśmy samochód i w sumie mamy całkiem niezły pomysł, jak go ustawić” na jutro ”- wyjaśnił Checo w piątek wieczorem po zakończeniu dnia treningowego, kiedy również czuł, że on i Verstappen nie będą sami w walce: „Myślę, że wszystko jest bardzo ciasne na górze; i to prawda”. Astona Martina I Ferrari Wyglądają na silnych i myślę, że wszystko zależy od tego, kto uzyska najlepsze okrążenie w kwalifikacjach; I kto ma najlepszą prędkość w wyścigu w niedzielę.

READ  Barcelona vs Juventus: Kiedy i gdzie oglądać pojedynek gigantów w Ameryce z Meksykiem
Fernando Alonso walczy z drużyną Red Bulls o pole position na torze Sakhir, pierwszym dniu sezonu Formuły 1.GT

the Ferrari I Mercedesa Trochę spóźniają się w tym pojedynku trójki, ale to prawda, że ​​w każdej chwili potrafią zaskoczyć – zwłaszcza Ferrari-. Ale jak wyjaśniłem Fernando AlonsoOn jest czerwony Byk I Maxa Verstappena którzy wystartują jako faworyci do zdobycia pierwszego bieguna roku. „Ogólnie rzecz biorąc, po jednym okrążeniu nie spisaliśmy się źle i na dłuższą metę tempo było dobre. Wiemy, że mamy konkurencyjny samochód, to tylko kwestia złożenia wszystkich elementów razem” – powiedział Verstappen w piątek na padoku. Sakhir. ” Astona Martina Wyglądają konkurencyjnie, co już było widać w testach” – powiedział Mad Max, odnosząc się do testów przedsezonowych na tym samym torze z zeszłego tygodnia.

Klasyfikacja F1 Jest on podzielony na trzy rundy:

  • 1:18 min / Wyeliminowano pięć najwolniejszych samochodów

  • Q2: 15 minut / Najwolniejszy z pięciu samochodów

  • Q3: 12 min / 10 aut na słupie.

pirelli Wprowadził na tor szereg twardych mieszanek C1, C2 i C3, które są odporne na wysokie temperatury, cofanie się i drapanie asfaltu.