11 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sklep Walmart w Tucson w Arizonie zapalił się w Wigilię | Wiadomości z Meksyku

Towson w Arizonie. – Sklep Walmart zapalił się w Tucson w Arizonie W środku Wigilii musieli więc przerwać pracę i opuścić to miejsce.

Według portalu Tucson.com wydarzenia zostały zarejestrowane około godziny 7:00 24 grudnia. W oddziale znajdującym się przy 7150 E. Speedway.

Mówiono, że po zorientowaniu się, że w sklepie wybuchł pożar, Lokalni pracownicy kierowali klientów i innych pracowników, którzy pracowali na tyły obiektu.

w tym momencie, Cztery pasy zapaliły się, gdzie było najwięcej Papierowe produkty.

Może Ci się spodobać: Walmart będzie konkurował z Oxxo: planuje otworzyć małe sklepy.

Na miejscu był obecny personel ze Straży Pożarnej w Tucson, który szybko ruszył, by ugasić pożar, ale z powodu Była duża otwarta przestrzeń i ilość szumuAlbo zostali na miejscu kilka godzin Aby wyeliminować gorące punkty i oczyścić powietrze w okolicy.

Według lokalnych mediów, na szczęście Nie było rannych Po dokonaniu oceny sytuacji, Sklep był dziś rano zamknięty, a przyczyna wypadku jest badana.

Sklep Walmart znajdujący się przy 7150 E. Speedway, Tucosn, AZ zapalił się.

Zdjęcie: Straż Pożarna w Tucson.

W tej notatce

READ  Protesty w Boliwii: co „prawo matki” rozpętało masowe zgromadzenia (i dlaczego niektórzy porównują je do tego, które doprowadziło do upadku Evo Moralesa)