27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sklep Amazon upada w Illinois, USA

Monet, Arkansas / Los Angeles /

Ekipy ratunkowe w południowym Illinois Odpowiedzi na zgłoszenia incydentów z magazynu Amazon po dachu I upadnie podczas burz w środkowych i północnych Stanach Zjednoczonych.

Zdjęcia ze stacji telewizyjnych St. Louis W centrum handlowym Amazon pojawiły się dziesiątki pojazdów ratunkowych w pobliżu Edwardsville w stanie Illinois, około 40 kilometrów na zachód od St. Louis.

Nie było od razu jasne, czy i ilu zostało rannych Agencja Zarządzania Kryzysowego w Collinsville w stanie Illinois opisała to na Facebooku jako „incydent masowy”.

Urzędnik powiedział KTVI-TV, że tak myśli W budynku było do 100 osób na nocnej zmianieE, czas się załamać. ja wiem Dokładna liczba pracowników w magazynie i czy doszło do poważnych obrażeń lub poważnych uszkodzeń, nie jest jeszcze znana.

Zawalić się Zostało to zgłoszone wkrótce po tym, jak tornado wylądowało w tym mieście, około 20:30 czasu lokalnego. Kiedy silna burza, prawdopodobnie huragan, przeszła przez obszar St. Louis.

Zgłoszono wiatry o prędkości do 112 kilometrów na godzinę (70 mph) w częściach hrabstw St. Charles i St. Louis w Missouri. Amazon nie wydał od razu oświadczenia w tej sprawie.

Edwardsville to małe miasto z populacją około 25 000, położone w pobliżu granicy między Illinois i Missouri, około 450 kilometrów na południowy zachód od Chicago.

Zniszczony