24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Skąd wiesz, czy twoja biżuteria jest srebrna?  3 domowe sztuczki, aby sprawdzić, czy są prawdziwe

Skąd wiesz, czy twoja biżuteria jest srebrna? 3 domowe sztuczki, aby sprawdzić, czy są prawdziwe

ty masz srebrny urokAle nie wiesz, czy to prawda? Nie popełnij błędu przy zakupie pierścionkiA naszyjniki s Kajdany które są wykończone stalą nierdzewną; tutaj ci powiemy 3 domowe hacki Co możesz zrobić? Dowiedz się, czy jest srebrny albo nie. Gdy je poznasz, już nigdy nie wpadniesz w pułapkę!

Ile razy kupiłeś? dzwon Myśląc, że to od srebro I chociaż raz Mokną, blakną i stają się brzydkie; Może więcej, niż chciałbyś przyznać, ale prawda jest taka Bardzo łatwo jest kupić sztuczną biżuterię I zdajesz sobie sprawę na później, zwłaszcza jeśli nie weźmiesz pod uwagę kluczy głównych do ustalenia, czy plik Klejnot nie jest srebrny.

Przeczytaj także: 3 składniki z twojej kuchni do czyszczenia srebrnej biżuterii

Co to jest srebro i dlaczego jest używane?

Upewnij się, że Twoja srebrna biżuteria ma oznaczenie 0,925. Zdjęcie: Freepik

srebro jest metal Bardzo popularny, powszechnie stosowany w klejnoty i inni elementy dekoracyjne; Służy również, dzięki wysokiej przewodności cieplnej i elektrycznej, do nawiązywania styków urządzeń elektronicznych.

Co to jest srebro 925?

Jeśli widzę, że ty naszyjnikA dzwon Również nadgarstek ma znak 0,925 Oznacza to, że od JakośćA opór I ma super trwałość Więc twój klejnot będzie ci towarzyszył przez długi czas. Z drugiej strony ta etykieta reprezentuje również Ilość srebra w sztuce (Powinieneś wiedzieć, że biżuteria .925 składa się w 92,5% ze srebra i 7,5% z miedzi.)

Przeczytaj też: Skąd wiesz, że łańcuch jest złoty? 3 domowe sposoby na sprawdzenie, czy Twoja biżuteria jest prawdziwa

Skąd wiesz, czy w domu jest coś srebrnego?

Sprawdź, czy Twoja srebrna biżuteria jest prawdziwa. Zdjęcie: Freepik

1. Sól

Zanurz klejnot w szklance wody zawierającej łyżkę soli; Zaczekaj kilka minut Jeśli zauważysz, że twój kawałek zmienia kolor, nie jest srebrnyPonieważ ten metal nie będzie musiał zmieniać swojego wyglądu, gdy wejdzie w kontakt ze wspomnianymi składnikami do gotowania. Możesz umieścić go z inną biżuterią, aby sprawdzić, czy jest prawdziwa.

READ  Cientos de paquetes de FedEx encontrados en el valle de Alabama

2. Magnes

Jeśli chcesz Dowiedz się, czy Twój klejnot jest srebrny, czy ze stali nierdzewnej idź po magnes s Połóż to na kawałku: Jeśli to zauważysz Twój naszyjnik lub różdżka z pierścieniem Z przykrością informuję, że masz plik fałszywy kawałek. Dzięki tej domowej sztuczce sprawdź całą swoją biżuterię, w tym srebrną ozdobę, którą masz w domu.

Przeczytaj także: Domowe środki zaradcze: Jak czyścić srebro za pomocą sody oczyszczonej?

Sprawdź, czy Twój srebrny pierścionek jest prawdziwy. Zdjęcie: Freepik

3. Chlor

Nie obawiaj się, ponieważ Twoja biżuteria nie zostanie uszkodzona (o ile jest oryginalna). wiedzieć Czy to prawda, czy nie Umieść małą kroplę chloru na swoim kawałku (substancja ta jest silnie utleniająca): Jeśli po kilku sekundach ściemnieje i utlenia się, ale zabrudzenia można łatwo usunąć, dla Was klejnot że to srebro; Jeśli jednak pozostanie poplamiony, oznacza to pierścionek, naszyjnik lub bransoletkę To oszustwo.