25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sirat ogłasza odejście z teatru podczas trasy koncertowej w 2022 r.

hiszpańska piosenkarka Juan Manuel Serrat Odejdzie ze sceny po trasie, która rozpocznie się 27 kwietnia 2022 r. w Nowym Jorku, z trasą po Ameryce Łacińskiej i Hiszpanii, a zakończy się 23 grudnia w Barcelonie, ogłosiła w oświadczeniu jego wytwórnia płytowa.

Ta trasa, zatytułowana „Vice Singing 1965-2022”, „osobiście pożegna publiczność, którą z nim dzielił”. życie I piosenki przez ponad pół wieku.”

„Zdecydowałem, że… pożegnaj się osobiście. „Nie podobało mi się odczuwanie różnicy od zarazy” – wyjaśnia 77-letnia piosenkarka w rozmowie z dziennikarzem. Juan Cruz w pamiętniku Kraj.

Tak więc Sirat argumentuje w swojej decyzji:Będę grać i komponować w domu, możesz nagrać płytę. Ale do teatru nie wrócę. I pożegnam się nie z Francuzami, ale jak im odpowiada.”

W tej chwili nie podano więcej informacji ani dat na temat Powody tego wycofania, który następuje po okresie „przymusowej bezczynności, narzuconej przez globalną pandemię COVID-19”.

Autorka tekstów i autorka tekstów z A Kariera muzyczna od ponad 50 lat, Sirat jest autorem główna piosenka Piosenka „Mediterráneo” jest uważana za jedną z najlepszych hiszpańskich piosenek wszech czasów.

Ich typy wahały się od Śpiewnik ludowy, kataloński folklor, hiszpańska copla i bolero, a jeden z pionierów ówczesnego katalońskiego nazywał się Nova Canco.

Sirat, dla którego pracował Po raz pierwszy publicznie 18 lutego 1965 r. w „Radioskopie” Barcelona Radio dał swój ostatni koncert w lutym 2020 r.

Był na wspólnej trasie ze swoim przyjacielem i partnerem Joaquin SabinaDokładnie 12 lutego, w drugim z dwóch przedsięwzięć w Centrum WiZinc w Madrycie, artysta Gian doznał upadku z dołu, co zmusiło go do hospitalizacji i długiego powrotu do zdrowia.

READ  To Coquita, żona Vicente Fernandeza, która towarzyszyła mu do ostatnich chwil

Nagrodzony w 2009 roku Aktualna Narodowa Nagroda Muzyczna, ha recibido otras altas distinciones, como su nombramiento como Caballero de la Legión de Honor de la República Francesa o la concesión de la Medalla de Oro al Merito en las Bellas Artes, la Encomienda del Mérito Civil Honor y el los Premio de Music.

Wydał ponad 30 albumów studyjnych z rejestracji W 1967 z „Ara que tinc vint anys”, podkreślając „Dedicado a Antonio Machado, poeta” (1969) i „Miguel Hernández” (1971), gdzie ułożył muzykę do wierszy tych dwóch hiszpańskich pisarzy, a jak nie, „Śródziemnomorski (1970).

NS Świętujemy swoją rocznicęW 47. rocznicę jego wydania odbył swoją ostatnią solową trasę koncertową.

„Jestem naprawdę optymistą Tak normalne Zgadza się, bo mam 74 lata, a czas trwania jest coraz krótszy. To, co kiedyś wydawało się nieograniczone, życie poświęciło się pokazaniu mi, że jest zarówno skończone, jak i bardzo delikatne” – powiedział wtedy.

Pytano go o stan zdrowia, więc dlaczego nie czekać? pół wieku Po wydaniu albumu, który miał być ukończony w 2021 r., odpowiedział: „Jeśli nie wierzę, że dam radę, nie zrobię tego”. Najpierw, jak na ironię, dodał: „Dlaczego my Czekanie?” Kto wie, czy za 3 lata będę miał dość powietrza, żeby zdmuchnąć świeczki?

Z informacjami z EFE