18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Siostrzenica Luisa Miguela wyznacza trendy w najgorętszym czarnym bikini lata

Siostrzenica Luisa Miguela wyznacza trendy w najgorętszym czarnym bikini lata

Artysta Luisa Miguela Ma wyjątkowy rok 2023, ponieważ cztery lata później wraca na scenę ze wszystkimi wyprzedanymi koncertami. Artysta zaczął w Argentyna Trasa z dziesięcioma koncertami w Movistar Arena, której celem jest teraz Chile. Potem zabierze swój talent do Stanów Zjednoczonych i przeniesie się bliżej Meksyku.

Interpretator „La bikini” był chwalony na każdym ze swoich występów w Argentynie, a jego fani przesyłali mu wyrazy sympatii za każdym razem, gdy poruszał się za rogiem Buenos Aires. Luisa Miguela Towarzyszyła mu jego dziewczyna, projektantka mody Paloma Cuevas, która również została ciepło przyjęta przez ludzi.

Izabela Pasteri pozuje. Źródło: Instagram @bellabasteri

W tych dniach wszystko, co dzieje się wokół Luisa Miguela, stało się wiadomością. A w tym przypadku osobą, o której ciągle mówi, jest jego siostrzenica Izabela Pasterska. To córka Alejandro Pasteriego, jednego z braci „Sol de Mexico”, który, choć nie związany z dziedziną artystyczną i nie wpływowy, stał się obiektem zainteresowania wielu naśladowców artysty.

Post Isabelli Pasteri na Instagramie

Izabela Pasterska Ma 26 lat i gromadzi około 37,5 tys. obserwujących w swoich mediach społecznościowych. Na tych platformach młoda kobieta udostępnia zdjęcia i filmy pokazujące jej upodobania do mody, preferencje dla mrocznej muzyki i gotycki styl ubierania się.

Izabela Pasteri pozuje. Źródło: Instagram @bellabasteri

Czarny jest jednym z kolorów, których najczęściej używa w swoim stroju i to było widać Izabela Pasterska W najnowszym poście na swoim koncie na Instagramie. Siostrzenica Luisa Miguela Pozowała przed kamerą w czarnym bikini, które nosiła na plaży. Jego piękno jest najbardziej podkreślane przez tych, którzy zanurzają się w swoich sieciach społecznościowych, które wciąż dodają polubienia i obserwujących.

Czytaj

Siostrzenica Luisa Miguela obnosi się z siecią w eleganckiej czarnej sukience | zdjęcia

Siostrzenica Luisa Miguela, Bella Pasteri, olśniewa przygotowaniami do wspinaczki: WIDEO