18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Singapore Airlines poprawia samopoczucie i dobre samopoczucie na pokładzie

Singapore Airlines (SIA) wprowadziły nową usługę pokładową, aby poprawić samopoczucie i zdrowie podczas lotów. Firma nawiązała współpracę z popularnym amerykańskim spa zdrowia i odnowy biologicznej Golden Door, aby zaoferować serię ćwiczeń poprawiających odpoczynek i sen, a także nowe zdrowe dania na pokładzie swoich lotów między Singapurem a Stanami Zjednoczonymi, w celu zwalczania czynników fizycznych i spać. wyczerpanie nerwowe

W ramach tej ekskluzywnej współpracy eksperci Golden Door, w tym najlepsi szefowie kuchni, dietetycy i trenerzy osobiści, opracowali szeroką gamę menu, programów ćwiczeń i ćwiczeń rozciągających, a także innych treści dostosowanych do klientów SIA. Pomoże to podróżnym cieszyć się lepszym odżywianiem, snem, relaksem i poziomem energii na pokładzie najdłuższego na świecie lotu bez międzylądowań, który może zająć prawie 19 godzin.

Ważność menu w samolocie

Pierwsze menu i zawartość wellness od sojuszu SIA z Golden Door będą dostępne po raz pierwszy w locie SQ37, bezpośredniej linii z Los Angeles do Singapuru, począwszy od stycznia 2022 roku.

Tym samym SIA zaoferuje różnorodne dania ze zdrowymi składnikami oraz wyselekcjonowane przekąski, które przyczynią się do większego komfortu pasażerów podczas lotu.

Należą do nich takie dania jak płatki owsiane z jagodami goji, malinami, komosą ryżową, migdałami i miodową mżawką; przegrzebki lub tofu z sosem kalafiorowym, dzikim ryżem i burre noisette; Lub zupa brokułowa z serem cheddar i olejem chili. Firma przewidziała również opcję wegetariańską dla niektórych dań.

Ćwiczenia dla lepszego wypoczynku

Oprócz sugerowania gotowania podczas lotu, specjaliści Golden Door zaprojektowali serię lekkich ćwiczeń fizycznych i ćwiczeń rozciągających do wykonania podczas lotu, w celu złagodzenia zmęczenia pasażerów i złagodzenia skutków Jet Lag. Z kolei podróżnicy podczas lotu mogą nauczyć się także innych technik relaksacyjnych z ręki Złotych Drzwi.

„Nasze zaangażowanie w zdrowie skłoniło nas do współpracy z Golden Door w celu stworzenia nowych opcji zdrowej żywności, ćwiczeń i strategii na rzecz lepszego snu na pokładzie samolotów” – mówi Yeoh Phee Teik, starszy wiceprezes ds. obsługi klienta Singapore Airlines. nasi klienci koncentrują się na maksymalizacji dobrego samopoczucia we wszystkich aspektach ich życia. To partnerstwo jest niezbędne do znalezienia praktycznych i skutecznych sposobów rozszerzenia zasad i praktyk wellness na podróże lotnicze.

READ  ➤ Wybierz jeden z kubków w teście wirusowym i poznaj swoją osobowość, mocne i słabe strony | Wirusowe wyzwanie | Test psychologiczny | kierunki | wirusowe | kierunek | Meksyk | MX | Meksyk

Petty Wong, wiceprezes ds. usług lotniczych i projektowych w Singapore Airlines, mówi: „Z ponad 60-letnim faworytem wśród najbardziej wymagających klientów spa na świecie, Golden Door został uznany za jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie w dziedzinie wellness. SIA i Golden Door są regularnie określane jako wiodące linie lotnicze na świecie i „spa numer jeden” w wiodących światowych publikacjach podróżniczych. Chcemy połączyć siły, aby znaleźć nowe sposoby dostarczania naszym klientom narzędzi poprawiających samopoczucie i komfort na pokładzie. ”

Pani Cathy Van Ness, dyrektor zarządzający i dyrektor operacyjny Golden Door podsumowała: „Zdrowsze podróżowanie nie jest już luksusem, ale koniecznością. Wprowadzenie programu Golden Door do światowej klasy linii lotniczej, takiej jak Singapore Airlines, będzie niezbędne. Umożliwienie Gościom dotarcia do celu odżywionych i odświeżonych, co niewątpliwie nada ton luksusowi i przyszłości podróży.”