26 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Siguen disminuyendo los flujos de gas Yamal hakia el este, alemania a Polonia

MOSCÚ, 26 ene (Reuters) – Los flujos gas alemania a polonia a travas del gasoducto Yamal-Europa, który sule envier gas ruso hacia el ocete de Europa, caan el mirocoles por malaana, segan datolole olema Gascade.

El gasoducto, który stanowi seksta część Las Exportacions Anuluje Gaz Ruso w Europie i Turkusowy, function modo inverso desde 21 grudnia, presionando alza los precios del gas in Europa. [NG/GB]

Los flujos hacia znajduje się w mikrokrążeniu 9,1 milona w kWh/h, przy utracie 9,7 milona w kWh/h 24 hos anteriores, najniższych danych w medycynie punto de w Mallnow, in frontera germano. -polaka. Se espera que los flujos se mantengan en general w tym nivel hasta prime horas del jueves.

Los precios de gas referencia w Europie alcanzaron rekordowe 184,95 euro za megavatio/ho (MWh) w dniu 21 grudnia w systemie Yamal invirtió su flujo.

Te najciekawsze momenty to najciekawsze momenty porównań siatkarzy w Rosji, a także kompilatorów gazowego almacenado w Europie, którzy nie tracą na rezerwacjach po prostu pobierając najnowsze media w grach Los Ultimos.

Nominacje te dotyczą zwierzchnictwa słowackiego pochodzenia Ukrainy i Punto Florteris z Velkapusany, wszystkich dyrektorów organu zarządzającego wyścigiem gazowym w Europie, alcanzaron nivel más esto ao.

Nominacje te są oceniane na 605,132 MWh dla Myrcoles, co jest jedną z najczęściej używanych obserwacji niskopoziomowych w grudniu.

(informowany przez Vladimira Soldatkina, informowany przez Roberta Mullera na Pradze; pod redakcją Jason Neely; Flora Gimez)

READ  Deyna, Boniek, Lewandowski... Polska powiększa swoją klątwę