4 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Siedząc na kanapie, Karely Ruiz doprowadza sieci do szaleństwa bardzo małą ilością ubrań

Siedząc na kanapie, Karely Ruiz doprowadza sieci do szaleństwa bardzo małą ilością ubrań

słynny Model OnlyFans Karely Ruiz Wywołał niemałe zamieszanie na swoich oficjalnych kontach Instagrama i Facebooka Zdjęcia, które udostępnił, pochodzą z Queretaro. Kobieta z Monterey dotarła na prezentację w tym mieście na kilka godzin przed tym, jak postanowiła rozpieszczać swoich fanów pozowaniem Z kanapy, mając na sobie bardzo mało ubrańzrzuty ekranu Sieci szaleją Popisując się swoją wdzięczną i zmysłową sylwetką.

Piękna influencerka zyskała popularność na różnych platformach, aby pokazać swoje krągłości w najbardziej odkrywczych projektach, dzięki którym kradnie swój wygląd, i została potwierdzona jako jedna z najpiękniejszych i odnoszących sukcesy kobiet na kontrowersyjnej „niebieskiej stronie”, na której udostępnia ekskluzywne treści i konkuruje z innymi celebrytami, takimi jak Yanette García, Sugi Obrego i Celia Lauraprzy czym ten ostatni faktycznie współpracuje.

Carly Ruiz błyszczy w minimalistycznych stylizacjach

22-latka z Monterrey po raz kolejny zrobiła furorę wśród swoich fanów na swoich oficjalnych kontach, gdzie pojawiła się w odkrywczym looku, który podkreślił jej krągłą sylwetkę i popisała się urodą. wypełnione „polubieniami” i komentarzami. Z frazami takimi jak: „Piękne dziecko”, „Jaka jesteś cudowna”, „Co za ładny strój”, „Kocham cię” i „Kocham cię bardziej niż cenię” wśród wielu inni.

W ten sposób Karely podniósł go z kanapy. Zdjęcie: FB @karelyruiz001

„Tak bardzo cię lubię” – brzmiało jej hasło Ruiz Towarzyszyła zdjęciom na platformach Meta, którymi skradła tysiące spojrzeń, prezentując się bardzo seksownie i eksponując swoją wdzięczną sylwetkę. z bardzo małą ilością ubrań, Udało mi się zgromadzić 488 tysięcy „polubień” w InstagramI kolejne 140 000 cali FacebookOprócz setek komentarzy, w których jej zwolennicy przypominają jej o swoim podziwie i o tym, jaka jest piękna.

Rodzinne miasto Monterrey, nuevo leon, zdołało dodać tysiące reakcji i Doprowadź sieci do szaleństwaZe swoimi odważnymi ubraniami, aby nadal zakochiwać się w swoich fanach, założyła tylko krótką dżinsową kurtkę, z bardzo krótkimi czarnymi rajstopami z tyłu i tenisówkę, co potwierdza, że ​​jest jedną z najbardziej zmysłowych kobiet na platformach cyfrowych i wyjaśniając, dlaczego jest preferowana Tylko fani.

READ  Wideo: Tak brzmi ta słynna piosenka Sergio Vegi w głosie jednego z jego synów, który twierdzi, że jest jego następcą
Influencerka skradła jej wzrok swoimi pozami. Zdjęcie: FB @karelyruiz001

Piękna i wpływowa modelka nie przestaje robić wrażenia na swoich oficjalnych kontach strojami, które ukoronowały ją jako królową elegancji, tak jak zrobiła to przy tej okazji swoim idealnym strojem, aby zwrócić na siebie uwagę, ponieważ widziano ją tylko w dżinsowej kurtce i czarne pończochy, które uzupełniła kapeluszem, emanując zmysłowością i koronując się na jedną z najpiękniejszych cyfrowych platform.

Kobiety z Monterrey szaleją ze swoim wyglądem. Zdjęcie: FB @karelyruiz001

Czytaj:

Carly Ruiz: 3-częściowy zestaw bikini OnlyFans, który będzie trendem tej wiosny

Microbikini Queen Karelian Ruiz w neonowym stylu pokonała Shakirę i Carol G