24 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Shueisha pozwala teraz wysyłać wiadomości do ulubionej mangaki – Kudasai

Shueisha pozwala teraz wysyłać wiadomości do ulubionej mangaki – Kudasai

usługa cyfrowa Shonen Skok Plus Z Shueisha dokonać wyboru”karty fanówktóre mogą dotrzeć do autorów mang w Japonii. Narzędzie jest dostępne pod informacją o każdej mandze opublikowanej w serwisie (oczywiście po japońsku) i pojawia się czerwony przycisk z napisem:ァ ン レ タ ー を 送 る(Wyślij wiadomość do fanów)”.

Uzyskując dostęp do tej funkcji, użytkownik zostaje przekierowany do pliku formularz googleZostaniesz powiadomiony o następujących warunkach:

  • Za pomocą tego formularza możesz przesłać swoje wrażenia i wiadomości wsparcia dla firmy. Twoje wrażenia i wiadomości zostaną najpierw sprawdzone przez dział redakcyjny Shueisha. Pamiętaj, że później nie zawsze będziemy mogli przekazać Twoją wiadomość autorowi. Należy pamiętać, że nie będziemy w stanie odpowiedzieć na pytania, komentarze, prośby lub skargi inne niż przesłane za pośrednictwem tego formularza.

Następnie pyta o następujące obszary:nazwa pracy„,”Zawieszenie„tak”zgodaTo ostatnie odnosi się do faktu, że komentarz fana może zostać wykorzystany w materiałach promocyjnych do pracy, na przykład wideo, które zbiera pozytywne komentarze dla autora. Osoby zainteresowane udziałem w tej dynamice mogą to zrobić w dowolnym momencie, ale ich komentarze muszą być w języku japońskim.

Aby znaleźć wybranego autora, musisz liczyć się z tym, że część jego prac musi zostać opublikowana w serwisie Shonen Skok Plus (https://shonenjumpplus.com/search). Weź japońską nazwę swojej firmy, która Cię interesuje i wklej ją do wyszukiwarki serwisu. Na przykład w tym przypadku szukamy „Boku no Hero Academia (僕 ー ー ー ロ ー ー )„:

Uzyskaj dostęp do mangi, która pasuje do Twojego wyszukiwania (w naszym przypadku jest to druga), a otworzy się nowe okno z ostatnio opublikowanym rozdziałem. Przewiń trochę w dół, aby znaleźć działający arkusz graficzny, a znajdziesz wspomniany przycisk z opcją przejścia do formularza.

Linia: oficjalna strona

READ  Nowa bestia Qualcomma stawia wszystko na fotografię obliczeniową

© SHUEISHA Inc. の サ イ ト の デ ー ー タ の 著作 権 は 集 英 社 が 保有 し ま す。 無 断 複製 転 放送 禁止 す。