1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Shinka no Mi premiera 2 sezonu randkowego ze zdjęciami – Kudasai

Na oficjalnej stronie anime cytat z lekkich powieści napisanych przez Miko To jasne z poniżej 35A Shinka no Mi: Shiranai Uchi ni Kachigumi Jinsei (Owoc ewolucji: podbijanie życia bez wiedzy), ujawniono nową oprawę wizualną drugiego sezonu projektu. Informacja prasowa potwierdziła, że ​​premiera zaplanowana jest na styczeń 2023 roku w Japonii.

Ten drugi sezon będzie zatytułowany Shin Shinka no Mi: Shiranai Uchi ni Kachigumi Jinsei To ogłoszenie jest w pamięci światowy dzień goryliktóre odbywają się 24 września każdego roku, aby podnieść świadomość stanu tych imponujących małp człekokształtnych i zachęcić do ich ochrony.

Pierwszy sezon miał premierę w ciągu sezonu Jesień 2021 (październik-grudzień)podczas gdy platforma Chrupiąca Bułka zajmuje się jego dystrybucją na Zachodzie. Ze swojej strony Miko zaczęła publikować powieści. Shinka no Mi: Shiranai Uchi ni Kachigumi Jinsei Poprzez niezależną usługę Shusetsuka ni Naru w styczniu 2014 r. i nadal jest publikowany. Potem zaczął publikować ją na papierze z ilustracjami autorstwa poniżej 35 (Odpowiedź lapis lazuli: LiGHTs, Shiroi Suna no Aquatope) przez wydawcę Futabasza We wrześniu 2014 r.

zespół produkcyjny

  • Skup się Shigeru Odpowiada za reżyserię drugiego sezonu w studiach gorąca liniaAby zastąpić studia Rozrywka na placu zabaw dla dzieci s Czućktóry zajmował się pierwszym sezonem.
  • Mitsuki Iroha s Hayashi Nobuhide Odpowiadają za projekt postaci i reżyserię animacji.
  • Jiemon Ichikawa (Otonari ni Jinja. Kedama no Gonjirou) przejąć odpowiedzialność za pisanie i nadzorowanie tekstów.
  • Hiroyasu YanoA Alyssa Okhazama s Yuki Saito To oni odpowiadają za skomponowanie ścieżki dźwiękowej.

Podsumowanie Shinka no Mi: Shiranai Uchi ni Kachigumi Jinsei

Hiiragi Seiichi to brzydki grubas, obrzydliwy, brudny i śmierdzący; A przynajmniej takie obelgi słyszał przez całe życie. To było ich codzienne szkolne życie znęcania się, a potem, z jakiegoś powodu, pewnego dnia, kiedy zajęcia się skończyły, głos twierdzący, że jest bogiem, przemówił przez system dyskursu publicznego, aby przygotować się do przeniesienia do innego świata. Co więcej, nie tylko Seiichi, ale cała szkoła.

Świat fantasy, w którym występują elementy podobne do tych z RPG, takie jak poziomy, statystyki i umiejętności. Jednak Bóg wciąż miał przygotowania do zakończenia przeniesienia i wyśle ​​je, gdy tylko Bohater Rytuału Wezwania będzie gotowy. W ten sposób wszystkie klasy utworzyły grupy czekające na przeniesienie i zgodnie z oczekiwaniami Seiichi został zdyskwalifikowany i wezwany do innego obszaru. Ale na obszarze, do którego dotarł, Seiichi natknął się na „owoc ewolucji”, a to całkowicie zmieniło jego życie…

Linia: Komedia Natalia

READ  Po byciu bezdomnym i odrzuconym przez Televisę, aktor zdradza TV Azteca i pojawia się w nierozpoznawalnym „Hoy”.

© 美 紅 / 双 葉 ・ ・ 「進化 の 実」 製作 委員会