23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Shiloh, córka Angeliny Jolie i Brada Pitta, żegna się z nazwiskiem ojca

Chociaż było o tym głośno w ostatnich miesiącach Brada Pitta Próbuje wszystkiego, aby odbudować relacje, jakie miał z dziećmi sprzed napięć rodzinnych wynikających z rozwodu z nimi Angelinę JolieW połączeniu z incydentem z 2016 roku, w którym aktorka twierdziła, że ​​doznała przemocy fizycznej ze strony aktora, wydaje się, że wszystkie jej zaloty były nieważne.

Udowodniło to co najmniej troje jego dzieci, o których niedawno dowiedziała się informacja o decyzji o zrzeczeniu się tytułu ojcowskiego, niektórzy w sposób symboliczny, a inni na drodze prawnej. Taka jest sytuacja Shiloh Nouvelmłoda kobieta, która postanowiła uczcić swoje osiemnaste urodziny odpowiednimi środkami, aby „oderwać się” od nazwiska łączącego ją z aktorem.

Według dokumentów uzyskanych przez stronę TMZ, Shiloh Jolie-Pitt Oficjalnie spełniła wymagania niezbędne do złożenia wniosku o prawną zmianę nazwiska, co oznacza, że ​​młoda tancerka chce nazywać się wyłącznie Shiloh Jolie, na zmianę zdecydowała się wprowadzić z okazji swoich 18. urodzin.

Shiloh, córka Angeliny Jolie i Brada Pitta/Getty Images

Shiloh urodziła się 27 maja 2006 roku w Swakopmund w Namibii i jest pierwszym biologicznym dzieckiem pary. Angelinę Jolie I Brada Pitta, którzy zostali także rodzicami bliźniaków Vivienne i Knox, którzy mają obecnie 15 lat. Podczas wspólnego pobytu aktorzy zdecydowali się także na adopcję trójki dzieci: Maddoxa (22 lata), Paxa (20 lat) i Zahary (19 lat).

Chociaż w tamtym czasie utworzyli jedną z najbardziej ukochanych dynastii w hollywoodzkim przemyśle, po rozwodzie Angeliny i Brada, a także ciągłych żądaniach ustalenia przyszłości ich majątku i rzekomym incydencie dotyczącym napaści fizycznej w samolocie w 2016 r., rodzina była całkowicie podzielone.

Angelina Jolie i Brad Pitt byli małżeństwem od 2014 do 2019 roku/AFP

Pomimo decyzji Shiloh Nouvel Jest to problem, który obecnie zwraca uwagę, bo nie jest jedyny wśród dzieci Angelinę Jolie I Brada Pitta Kto zdecydował się porzucić nazwisko aktora. W poprzednich dniach Vivienne Jolie-Pitt zaskoczyła, używając na wydarzeniu wyłącznie nazwiska swojej matki.

READ  Horoskop na weekend 11-13 sierpnia

15-latka stawia pierwsze kroki w branży po pracy jako asystentka produkcji przy montażu muzyki NieznajomiTo ten sam, który wyprodukowała jego słynna matka. Podczas tego konkretnego pokazu Vivian zdecydowała się podać tylko swoje pierwsze nazwisko. Wraz z nią publicznie z Jolie pojawia się także jej siostra Zahra.

Angelina Jolie z córką Vivienne podczas pokazu musicalu „Reefer Madness”/Agence France-Presse

Oprócz niepewności spowodowanej decyzjami ich dzieci, jedna z batalii prawnych, z którymi borykają się obecnie Angelina Jolie i Brad Pitt, dotyczy przyszłej własności Château Miraval, ekskluzywnego zamku we Francji, w którym świętowali swój ślub i który jest wart ponad 30 milionów dolarów.

Przeczytaj także: Sekretne życie miłosne Shiloh, córki Angeliny Jolie i Brada Pitta

W każdy piątek otrzymuj Hello Weekend, nasz newsletter z najświeższymi informacjami ze świata gastronomii, podróży, technologii, samochodów, mody i urody. Subskrybuj tutaj: