3 października, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Shakira ma metaliczną mini spódniczkę i odsłonięte plecy

Shakira ma metaliczną mini spódniczkę i odsłonięte plecy

Shakira pomyślnie zamknęła i rozpoczęła rok i nigdy nie przestała być trendem w sieciach. Chociaż dzieje się tak z powodu kontrowersji, w które wciąż jest uwikłany Codziennie pojawiają się wiadomości o jego rozstaniu z Gerardem Piquezostał również narzucony w Internecie dzięki sposobowi, w jaki jego wygląd stawia go w oczach milionów.

Kolumbijka zrezygnowała z wyboru garderoby, a dziś bardziej niż kiedykolwiek, kiedy media o niej myślą, zmieniły się. Przed kontrowersyjnym rozstaniem użytkownicy podkreślali talent piosenkarki Aby wybrać bardzo osobisty wygląd. Tak zapamiętały w ten wtorek sukienkę, w której Shakira roztopiła swoich fanów w internecie i która idealnie sprawdziła się na wieczorne wyjścia.

Shakira nadal podbija sieci dzięki swojemu wyglądowi. foto: Instagram

Shakira podbija sieć swoją metaliczną mikrospódniczką i wyznacza trendy

Jest to sukienka, której Shakira używa od jakiegoś czasu i po raz kolejny okazała się jednym z najlepszych wyborów dla niskich kobiet. Metaliczna spódniczka mini ma paski i szerokie rozcięcie z tyłu zakończone rozcięciem na wysokości bioder. Wybór Barranquillara nie mógł być dokładniejszy Ponieważ pozwoliło jej to wyeksponować nogi do ćwiczeń i podkreślić talię.

Kolumbijka zakochała się w metalicznej spódnicy. foto: Instagram

Jak mogłoby być inaczej, gdy tylko internauci znów przypomnieli sobie tę sukienkę, sieci eksplodowały, a Shakira stała się wirusowa swoim wyglądem, który naprawdę wyznaczył trend nie tylko wśród jej fanów, ale w całej sieci. Ta niespodzianka nadeszła kilka godzin później Gwoli wyjaśnienia, kolumbijska piosenkarka Carol G przeszła do historii swoim albumem „Mañana ser bonito” Po osiągnięciu pierwszego miejsca na liście Billboard Top 200 Albums.

Możesz być zainteresowany: Dowiedz się, kiedy Shakira i jej dzieci opuszczą Hiszpanię i przeniosą się do Miami

W ten sposób stał się pierwszym albumem w 100% w języku hiszpańskim autorstwa latynoskiej artystki, który osiągnął ten kamień milowy. Podczas gdy Bichota, Shakira i TQG współpracowali, Zadebiutował jako „Największa piosenka świata”zgodnie z tym, co opublikował wczoraj Billboard.

READ  Juan Osorio opowiada o porwaniu, w którym był prawie maltretowany, oraz o stanie zdrowia Pablo Monteiro
Album „Tomorrow will be beautiful” osiągnął 1. miejsce na liście Billboard Top 200. Zdjęcie: Instagram

Shakira i Carol G świętują tę wiadomość

„TQG”, w którym obie gwiazdy zostawiają wskazówki dotyczące ich odejścia, wylądował na listach przebojów Billboard Global 200 i Billboard Global Excl. Stany Zjednoczone „jutro będzie ładne” Karol G tworzy historię, debiutując na szczycie #Billboard200. Zajęła jej pierwsze miejsce na liście przebojów, będąc pierwszym hiszpańskojęzycznym albumem artystki „Billboard”, który został opublikowany w sieciach.

Według Billboard „TQG” zadebiutował jako „największy hit na świecie”. foto: Instagram

Osiągnięcie to zostało uczczone przez obie piosenkarki emocjonalnymi i uroczystymi wiadomościami, które udostępniły na swoich kontach na Instagramie: „Pierwsze dwie hiszpańskojęzyczne i żeńskie single debiutują w pierwszej dziesiątce US Hot 100. Najpierw z Bizarrapem, a teraz TQG z Karolem G. Ktoś mnie szczypie, żeby sprawdzić, czy śnię. Dwie piosenki z pierwszej piątki globalnych list przebojów i TQG to numer 1. Chłopaki, to jest nierealne” – napisała Shakira w jednej ze swoich historii.

Podczas gdy Karol G podziękował za pracę wykonaną przez swój zespół: „Czuję się bardzo podekscytowany i dzielę się tym, ponieważ czuję się bardzo szczęśliwy… Czuję, że Bóg jest ze mną taki piękny, bo wszystko jest mi dane, bo to naprawdę jest moja drużyna I dużo na to pracowałam, ważne jest dla mnie wyniesienie kobiet do pełni ekspresji, wszystko co mogę osiągnąć ma wpływ na innych.

Czytaj:

Shakira i przezroczysta mini sukienka, która przeszła niemal niezauważona po wydaniu wraz z Karolem G

Shakira: Dzień, w którym kolumbijska piosenkarka wykonała jedną ze swoich piosenek przy akompaniamencie mariachi

Zrobił z siebie głupka: wtedy Shakira tańczyła z Andreą Legarreta w tej popularnej piosence