23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sesame Workshop ogłasza swoje wieloletnie zaangażowanie na rzecz dobrego samopoczucia emocjonalnego dzieci i rodzin

Sesame Workshop ogłasza swoje wieloletnie zaangażowanie na rzecz dobrego samopoczucia emocjonalnego dzieci i rodzin

(Nowy Jork, NY — 3 maja 2023 r.) Warsztaty sezamoweorganizacja edukacyjna non-profit stojąca za Ulica SezamkowaDzisiaj ogłosiłem, że w całej organizacji skupię się na dobrostanie emocjonalnym dzieci i ich rodzin. W odpowiedzi na narastający kryzys zdrowia psychicznego dzieci i opierając się na dziesięcioleciach doświadczeń w opracowywaniu społecznych i emocjonalnych treści edukacyjnych dla rodzin, Sesam Workshop zaspokoi tę krytyczną potrzebę poprzez szeroki zakres działań. i angażujące treści przeznaczone dla całej rodziny i dostępne na wielu platformach, aby dotrzeć do dziewcząt, chłopców i rodzin, gdziekolwiek się znajdują.

Nacisk zostanie położony na zapewnienie strategii wspierających wszystkie rodziny, od celebrowania szczęśliwych chwil w życiu codziennym i pomagania dzieciom w nauce podstawowych umiejętności potrzebnych do zrozumienia i zarządzania swoimi uczuciami, po wspieranie rodziców i usługodawców społecznych, aby zrozumieli znaczenie uznania oznaki potencjalnego stresu emocjonalnego.

„W Sesame wyobrażamy sobie świat, w którym wszystkie dzieci mogą się rozwijać i doświadczać radości życia, a jednocześnie cenimy ich zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie” – powiedziała Sherry Westen, prezes Sesame Workshop. „Dzięki sile naszych sympatycznych postaci i sprawdzonym zasobom pracujemy nad podniesieniem świadomości na temat znaczenia pielęgnowania dobrego samopoczucia emocjonalnego dzieci i zmniejszenia piętna związanego z poszukiwaniem wsparcia dla zdrowia psychicznego dzieci”.

Młodsze dzieci są często pomijane w dyskusjach na temat zdrowia psychicznego, ale jest coraz więcej dowodów na to, że dziewczęta i chłopcy cierpią teraz bardziej niż kiedykolwiek. W zeszłym roku kilka grup, w tym Amerykańska Akademia Pediatrii, podjęło bezprecedensowy krok, ogłaszając stan zagrożenia zdrowia psychicznego wśród dzieci w całym kraju. Kryzys tylko się pogorszył podczas pandemii, co sugeruje, że potrzebują oni specjalnego wsparcia i zasobów, aby długoterminowo rozwijać swoje zdrowie emocjonalne i dobre samopoczucie. W odpowiedzi Sesame Workshop zobowiązało się do odgrywania głębszej i silniejszej roli w dbaniu o dobrostan emocjonalny dzieci i ich rodzin.

READ  Nowe zagrożenia: chiński reżim rozpoczął wspólne ćwiczenia wojskowe w celu okrążenia Tajwanu

Ed.D. Janet Betancourt powiedziała: , starszy wiceprezes ds. wpływu społecznego w USA, Sesame Workshop. „Razem z troskliwymi dorosłymi w ich życiu pomagamy dzieciom rozwijać fundament dobrego samopoczucia emocjonalnego na nadchodzące lata”.

Rozpoczynając Miesiąc Świadomości Zdrowia Psychicznego, Sesam Workshop rozpoczyna tę inicjatywę 3 maja Czujność Elma jest niesamowita, 45-minutowy program YouTube dotyczący zdrowia i dobrego samopoczucia. Kiedy Elmo czuje się źle, że musi wykonać piosenkę przed wszystkimi w konkursie talentów na YouTube i prosi Abby, by rzuciła na niego magiczne zaklęcie, aby pozbyć się jego uczuć.

Zaklęcie wymyka się spod kontroli, a Elmo i Abby wyruszają na emocjonalną przygodę, aby znaleźć kawałki swojej różdżki i nauczyć się technik radzenia sobie z wielkimi emocjami od swoich ulubionych gwiazd, takich jak Juanpa ZuritaI Jenny SlateI Sprawność marszałkaI Lauren Rihimaki (LaurDIY) f Marka Brownlee’a. Oryginalna muzyka z oferty specjalnej będzie dostępna w Arts Music, oddziale Warner Music Group. Edycja specjalna zawiera hiszpańskie napisy, które można włączyć bezpośrednio na platformie wideo.

Pielęgnowanie relacji rozwojowych jest istotnym elementem dobrego samopoczucia emocjonalnego dzieci. Partnerem kampanii jest Sesame Workshop wybrzmieć od Ad Council o dystrybucję nowego PSA z oryginalną piosenką, Ja i mój wiek. Na filmie Elmo i jego ojciec Louie; Wes i jego ojciec Eliasz. Wielki Ptak z Babcią Ptakiem; Abby i jej matka, Maggie, śpiewają o ważnej roli, jaką dorośli odgrywają we wspieraniu dobrego samopoczucia emocjonalnego w dzieciństwie.

Nowe zasoby dwujęzyczne podkreślają korzyści płynące z pielęgnowania relacji w środowisku http://sesame.org/MentalHealthNowe centrum zasobów Sesam Workshop dla rodziców, opiekunów i usługodawców. w filmie Zauważam, czuję, że mogęElmo i Louie ćwiczą trzy kroki, aby poradzić sobie z wielkimi uczuciami, gdy projekt DIY się nie powiedzie; W Ogród uczućElmo, Louie, Abby i Maggie dowiadują się, że można doświadczać różnych emocji jednocześnie. Nowa kolekcja zasobów obejmuje również cyfrową książeczkę, arkusze ćwiczeń do wydrukowania, artykuły i nadchodzące seminaria internetowe dla dostawców. Rodziny będą również mogły przeglądać zasoby wideo za pośrednictwem PBS KIDS.

READ  Badanie szczepionek przeciw grypie łączy niższe ryzyko udaru mózgu

Specjalny odcinek podcastu The Happiness Lab będzie miał swoją premierę tej wiosny, z udziałem prowadzącej dr Laurie Santos, dyrektora generalnego Sesame Workshop Steve’a Youngwooda oraz Kay Wilson Stallings, wiceprezes wykonawczej i szefowej produkcji i rozwoju kreatywnego. Podziel się strategiami, które rodzice i opiekunowie mogą zastosować, aby pomóc sobie i swoim dzieciom poczuć się szczęśliwszymi dzięki filmowi Elmo. Tej jesieni trzyodcinkowa seria The Happiness Lab ponownie przyjrzy się najlepszym strategiom szczęścia, pomagając rodzicom i ich dzieciom poczuć się lepiej w związku z ukochanymi postaciami i piosenkami z Ulicy Sezamkowej. Możesz usłyszeć laboratorium szczęścia W Apple Podcasts, Spotify lub gdziekolwiek chcesz słuchać podcastów.

Podcast Sesame Workshop powraca z Headspace, Goodnight, World! , tego lata na drugi sezon. Opracowany przez zespół ekspertów od wczesnego dzieciństwa i medytacji, Goodnight, World! Nowa koncepcja popularnego formatu transmisji przed snem, aby pomóc dziewczętom i chłopcom ćwiczyć przechodzenie od aktywnego dnia do pory drzemki lub snu. Sesame Workshop współpracowało również z Headspace i Penguin Random House przy serii sześciu książek opartej na hitowych filmach pośrednictwo potworów Z kanału YouTube Ulicy Sezamkowej.

Sesame Workshop ogłosiło również nowe partnerstwo wydawnicze z Mayo Clinic Press Kids, wydawnictwem Mayo Clinic Press, w celu tworzenia treści skoncentrowanych na dobrym samopoczuciu emocjonalnym. Książki, których premiera planowana jest na jesień 2024 r., będą celebrować holistyczne podejście do zdrowia, udzielać porad, co robić, gdy jest się niespokojnym, jak się zachowywać, gdy jest się niespokojnym, i wiele więcej!

Zaangażowanie Sesame Workshop rozszerza się na cały świat wraz z 20 maja w RPA premierą Takalani Sesame of The Big Feelings Special, nowym odcinkiem w czasie największej oglądalności, skupiającym się na wielkich uczuciach, którymi cała rodzina może się cieszyć na pokładzie. Na całym świecie inicjatywa Hello Sesame zapewnia pocieszenie i naukę dziewczętom i chłopcom oraz ich opiekunom dotkniętym kryzysem i konfliktem. the Niedawno na Ukrainie ukazała się nowa zawartość Ma pomóc rodzinom uporać się z traumą przymusowego wysiedlenia, komunikować się i pogodzić z tym, przez co przechodzą.

READ  NASA udostępnia do pobrania bezpłatny zestaw plakatów Układu Słonecznego w wysokiej rozdzielczości – Teach Me About Science

Sesame Workshop’s Emotional Wellness Initiative była wspierana przez Joanne Ganz Cooney, Vulnerable Children and Healthcare United Foundation. Just Play, Kenneth Cole i Kohl’s również udzielili hojnego wsparcia.

Więcej treści znajdziesz w nowych odcinkach Ulicy Sezamkowej w HBO Max i Cartoonito.