27 września, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Serie A to „baza” reprezentacji Polski – Światła Stulecia

Serie A to „baza” reprezentacji Polski

  • Polski dyrektor techniczny Czesław Micniewicz zaprosił 30 zawodników, aby zmierzyli się z rywalami na randce FIFA.
OŚWIETLENIE PRACOWNICZE / WIECZNE

CANCÚN, Q. ROO.- Dyrektor techniczny Polski, Czesław Michniewicz, wezwał 30 zawodników do udziału w spotkaniu FIFA, w tym 13 grających w Serie A, lidze skupiającej najwięcej piłkarzy w drużynie, Ekstraklasie. pierwsza liga), Bundesliga, Ligue 1 i Premier League z trzema, z dwoma uczestnikami, potem kolejne osiem meczów z zaproszeniami.

Spośród 13 piłkarzy, których Serie A przywiezie do Polski, trzech bramkarzy: Bartlomez Dragowski ze Spezii, Łukasz Skorupski z Bolonii i Wojciech Szczęsny z Juventusu, jedynym nie grającym bramkarzem jest Radosław Majecki.

W obronie Jakub Cuvier ze Spezii, Pavel Davidovic z Hellas Verona i skrzydłowy Sampdorii Bartos Bereszinski. Na uwagę zasługuje środkowy obrońca Klik Kamil, który jest w Benevento z Serie B (druga liga włoska).

W środku pomocy występują: Simone Jurkowski z Fiorentiny, Carol Linetti z Torino, Arcadius Rega ze Spezii i pomocnik Romów Nikola Zaleswki. Jako atakujących ma Piotra Zielińskiego, kolegę z drużyny meksykańskiego Hirvinga Lozano z Neapolu, Arkadiusza Milika z Juventusu i Krzysztofa Piątka z Salernitany.

Polska będzie pierwszym meczem Meksyku w grupie C na mundialu w Katarze. Dla kontrastu, z 31 powołanych przez Gerardo Martino, 19 gra w Liga MX, cztery w Eredivisie (Holandia First Division), dwa w Serie A, z Hirvingiem Lozano (Napoli) i Johanem Vazquezem (Cremonese) tylko jednym. Portugalia, Hiszpania (Andres Guardado z Betis, Jesus Corona z Sewilli nie został powołany z powodu kontuzji), Grecja, MLS i Premier League.

Drużyny spotkają się w pierwszym meczu mundialu 22 listopada.

Reprezentacja Polski*

#Gracze Liga

  • 13 Seria A
  • 3 Polska
  • 2 Premier League, Bundesliga i Ligue 1
  • 1 Serie B, Belgia, Arabia Saudyjska, MLS, Ukraina, Hiszpania, Eredivisie i Bułgaria

*Ostatnie połączenie

To może Cię zainteresować: Rywalizacja Brady’ego i Rodgersa będzie miała kolejny rozdział