28 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Seria zaledwie 3 sezonów, które nie pozwolą zamknąć oczu

Seria zaledwie 3 sezonów, które nie pozwolą zamknąć oczu

Nadal ugruntowuje swoją pozycję giganta transmisji strumieniowej. Jego katalog oferuje tytuły dla wszystkich smaków, oglądając je samodzielnie lub w towarzystwie. Dzięki tytułom, które zarabiają więcej niż inne, na platformie można znaleźć filmy i seriale wszelkiego rodzaju, ale są trzy magiczne słowa, które wszyscy znamy, a Netflix dokładnie wie, co oferuje nam, aby nas uszczęśliwić: serie maratońskie.

Przeczytaj także: Ten 5-odcinkowy serial Netflix, oparty na prawdziwych wydarzeniach, przyprawi Cię o gęsią skórkę

Dziś przynosimy Ci jeden seria Trzysezonowy maraton idealny dla osób powyżej 13 roku życia. Dochodzi do I Dramat, który miał swoją premierę w 2019 roku i ma tylko jeden sezon. Jest częścią antologii kryminalnej nakręconej w trzech innych krajach: Francji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.

Seria składa się z 4 części, po jednej w każdym kraju, a każda część składa się z 3 odcinków. Każde zajęcia trwają około 45 minut. Serial wyreżyserowali producenci i scenarzyści Jerzego Kaja Iktóry jest produkowany przez Idiotlamp Productions.

Chociaż produkcja jest brytyjska, każda część została wyreżyserowana i napisana przez reżyserów i scenarzystów z samego kraju oraz napisana w ich ojczystym języku. Cechą charakterystyczną serii jest to, że jedynym istniejącym miejscem jest sala przesłuchań i nie ma ona zewnętrznych elewacji. Zdjęcia lokacyjne dla całej serii odbywały się w kompleksie miasto telewizji, Znajduje się w Madrycie w Hiszpanii.

Seria, która mogłaby przebiec maraton przez kilka godzin

Oficjalne podsumowanie nt Netflixa „Cztery ściany”, mówi. „Detektywi i podejrzani stoją twarzą w twarz. Prawda jest tak blisko, czasem na granicy prawa, że ​​śledczy mogą ją wyczuć”.

Przeczytaj także: Netflix publikuje „nowy” post, a użytkownicy są wkurzeni memami

Piotr Kort Podobnie jak Jochen Müller, Denise ArrourJak Yilmaz Yusuf, Nina Hoss Klaudia Hartmann Ewa Mickbach jak Nadine Keeler, Sylwestra Grota Podobnie jak Carl Schultz, Florence Kasumba jak Antje Borchert, Christiana Kuchenbucha Jak Martin Ludwig Jako Stefan Bruska, członek obsady tego fantastycznego miniserialu.

READ  Przefiltrowane wideo Pauliny Rubio biorącej prysznic na oczach wszystkich na plaży?