24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sergio Higuita wyrusza w trasę po Polsce, opowiada o trasie po Hiszpanii i pozostawia refleksję

Sergio Higuita wyrusza w trasę po Polsce, opowiada o trasie po Hiszpanii i pozostawia refleksję

Rozpoczyna się tournée po Hiszpanii. Kurtyna zostanie otwarta w najbliższą sobotę, 26 sierpnia, więc uczestnicy przygotowują się i dopinają szczegóły ostatniego dużego turnieju w roku. Tak jest w przypadku Sergio Higity, który twierdził, że brał udział w polskim tournée. Tam nie był w najlepszej formie i w ciągu minuty i 56 sekund zajął 19. miejsce.

Jednak nie wszystko jest negatywne, przynajmniej dała o tym znać na swoim oficjalnym koncie na Instagramie. Kiedy wszystko się skończyło, nie wahał się ani chwili, aby napisać wiadomość na portalach społecznościowych. Jego prezentacja nie tylko doskonale zrównoważyła to, co mogło się wydarzyć, ale także dał jasno do zrozumienia, że ​​nadejdzie „La Vuelta”, na której skupią się jego żołnierze i on ma nadzieję na częstsze występy.

„Trasa po Polsce dobiegła końca. Po miesiącu przygotowań wróciliśmy do wyścigu, a na krajowych drogach były to bardzo upalne dni. Teraz, po zakończeniu trasy po Polsce, przechodzimy do trasy po Hiszpanii” – powiedział „Monster”, który w 2019 r. w Hiszpanii zajął 14. miejsce, a w 2022 r. – 23. miejsce.

Ale to nie wszystko. Śledząc swoją historię, zachęcał swoich zwolenników do zastanowienia się nad tym, co wydarzyło się w Polsce. „To był produktywny tydzień, podczas którego spędziliśmy wspaniałe urodziny, jeżdżąc na rowerze i w ogóle. Wielkie dzięki dla Bory Hansgrohe. I pamiętaj, że czasem trzeba skutecznie stawić czoła przeciwnościom losu.”

Sergio Hiquita to kolumbijski kolarz z Bora Hansgrohe

AFP

Klasyfikacja generalna Tour of Poland po 7. etapie

1. Matej Mohorić (Zwycięski Bahrajn) – 26 godz. 17 min 48 min
2. Joao Almeida (Zespół Zjednoczonych Emiratów Arabskich) – 1”
3. Michał Kwiatkowski (INEOS Grenadiers) – 17”
4. Ilan Van Wilder (Southell Quickstep) – 22”
5. Mattia Cattaneo (Saudal Quick Step) – 41 cali
6. Brandon McNulty (Zespół Zjednoczonych Emiratów Arabskich) – 42 cale
7. Eddie Dunbar (zespół Jayco AlUla) – 55 cali
8. Rafał Majka (UAE Team Emirates) – w 58”
9. Samuel Battishella (Astana Kazachstan Team) – 1’00”
10. Tylko Oscar (zespół DSM – Firmenich) – 1′ 07”
19. Sergio Higuda (Bora Hansgrohe) – w 1’56”
89. Fernando Gaviria (zespół Movistar) – 53′ 09”