3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sergio „Chico” Perez zaczyna mocny start w Monako po tym, jak w pierwszym treningu zajął drugie miejsce

Sergio Perez zrobił tylko jedno okrążenie 1:21.500 i było to rozgrzanie opon twardą mieszanką, podczas gdy na piątym okrążeniu zaczął spadać w tempie 1:18.222.

Meksykańska czeski perez Zacznij od prawej stopy Grand Prix Monako Na koniec praktyki 1 na drugim miejscu, podczas gdy pierwsze miejsce zajęła Ferrari z Karol Leclerc.

Od pierwszych chwil startu stopera piloci ruszyli na tor w księstwie. Jeden Guadalajara zrobił jedno okrążenie tylko 1:21.500 i to rozgrzewało opony twardą mieszanką, podczas gdy na piątym okrążeniu zaczął spadać przy 1:18.222.

Czech Średnio 1:16 na dziewiątym okrążeniu, utrzymując się na czwartym miejscu i pozostając zaledwie 0,612 dziesiątych za Leclercem, który dominował w ćwiczeniach w ciągu zaledwie 15 minut sesji z czasem 1:15 883.

Monako Przełamując tradycję pierwszego dnia aktywności w czwartek, więc pierwsza czerwona flaga na weekend została odkryta w ten piątek z powodu problemu z Hass Z Mike SchumacherKto został zatrzymany przy wejściu do wykopu i sprawił wszystkim kłopoty.

W drugiej połowie sesji czas zaczął się zmniejszać i czerwony Byk Zaczął bezpośrednio konkurować z Ferrari Na pierwszym miejscu iw tej bitwie wygrał Sergio Perez.

Czech Miał dużo treningu na środku tabeli, ale w ostatnich 15 minutach był drugi Max Verstappen Z wynikiem 1:14.900 i później spadł na czwarte miejsce.

pomimo Czech 32-letni pilot, który był konserwatystą, wrócił, aby dać coś do omówienia w ostatnich posunięciach. Perez wspiął się na drugie miejsce z wynikiem 1:14.570 i był zaledwie 0,039 za Charlesem Leclercem, który prowadził pierwszą sesję weekendu.

Dla mnie Sergio Perez zajął drugie miejsce, a on zajął trzecie miejsce Carlos Sainz Z 1:24.601 i na czwartym miejscu Holender i lider mistrzostw Max Verstappen zajął 0,11 dziesiątej straty do Monako.