5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Senat uznał Juana Sandovala ambasadorem Meksyku w Polsce

Senacka Komisja Pełna jednogłośnie zatwierdziła powołanie Zarządu. Juan Sandoval Mendolia Ambasador Meksyku w Polsce.

Po jego zatwierdzeniu Prezes Zarządu, Olga Sanchez CorteroPodjął sprzeciw wobec prawa dotyczącego przedstawiciela dyplomatycznego i życzył mu powodzenia w nowej misji.

W związku z tym Przewodniczący Komisji Zagranicznej, Hector VasconcelosPowiedział, że praca ambasadora powinna koncentrować się na pozyskaniu polskiego poparcia dla modernizacji. Umowa globalna Meksyk-UE I zwiększyć eksport naszego kraju, aby zrównoważyć handel.

Ponadto był 30-letnim członkiem Sandoval Mendolia Meksykańska Służba ZagranicznaNa różnych stanowiskach związanych z ważnymi organizacjami międzynarodowymi, takimi jak Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) i Organizacja Państw Amerykańskich (OPA)

Senator Partii Akcji Narodowej (PAN) Cielęta XóchitlAmbasador zgodził się na posiadanie wszystkich kart do godnego reprezentowania Meksyku.

Claudia Anaya MottaSenator Partii Rewolucyjno-Instytucjonalnych (PRI) powiedział, że jest ambasadorem od ponad sześciu lat, a jego praca trwała prawie trzydzieści lat w różnych rolach i krajach. Twierdził, że jest to bastion dla meksykańskiej dyplomacji.

senator Partii Demokratyczno-Rewolucyjnej (PRD), Antonio Garcia KrólikPrzyznał, że został rozpoznany jako osoba, która na najwyższych stanowiskach piastowała nazwisko Meksyk. Powiedział, że Juan Sandoval odegra w Polsce niezwykłą rolę.

Dla grupy liczby mnogiej Senator Nancy de la Sierra Powiedział, że jest to jeden z najważniejszych profili jego doświadczenia i jego propozycji pogłębienia stosunków dwustronnych i strategicznego partnerstwa z Polską.

Według niego Sandoval Mendeleea ma podobno posiadać cechy i wymagania niezbędne do sprawnego sprawowania stanowiska powołanego przez prezydenta.

EHR

READ  LADO oferuje piękno chorwackich tradycyjnych tańców i pieśni w Polsce