24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Seminarzyści i nowicjusze zakochują się, porzucają formację zakonną i obnoszą się ze swoją historią miłosną na TikTok | Wieści z Meksyku

W sieciach społecznościowych pojawił się film opowiadający historię dwóch młodych mężczyzn, którzy przez ponad 5 lat studiowali religię, aby zostać księdzem i zakonnicą, ale życie było dla nich wielką niespodzianką.

Cóż, okazuje się, że tych dwóch facetów się połączyło Masiel Pereira i Thomas Cam zakochali się w sobie.

Ten Rozprzestrzenianie się romansu Klip przesłany przez Thomasa, zatytułowany „Ponieważ nigdy się nie spotkaliśmy”, zawiera zdjęcia z czasów, gdy studiowali religię, oraz aktualne zdjęcia, na których pojawiają się razem i romansują.

Na tym pierwszym tiktoku dostał wiele komentarzy, które kazały mu opowiedzieć całą swoją historię, więc Thomas opowiedział swoją historię miłosną.

Thomas, przez arytmetykę tomascamr, Swoją historię miłosną opowiedział światu poprzez m.in czas opowieści kto podzielił w trzech częściach.

w część pierwsza, Opowiada, jak wyglądało jego życie jako ucznia-kapłana, jak się poznali i dlaczego przestali studiować religię.

Lekcja Tomasza Ponad pięć lat, ale zdecydowali się wyjechać Ponieważ zdali sobie sprawę, że nie tego chcieli do końca życia.

Podczas gdy Macel Wyszła, gdy była ubrana Pięć lat nauki, aby zostać zakonnicąPowód jej odejścia był ten sam, czuła, że ​​nie tego chciała dla swojej przyszłości.

w Część druga Thomas mówi nam, że Masiel całkowicie przestał studiować religię jako on sam.

Był bardzo zainteresowany tym, dlaczego zrezygnował, i szukał sposobu, aby to zrobić Połącz się z nią.

Tomás, osiągnął swój cel znalezienia Massiela, dziękuję, wspólni przyjaciele i spotkali się w miejscu, aby porozmawiać, obaj przyszli Do mostu Los Suspiros w Limie w PeruUważane jest za romantyczne miejsce.

Przyznaje, że widział ją tak inaczej i natychmiast odkrył ją na nowo i wciąż na nią patrzył.

w trzeciej części Mówi, jak ją podbił i randki, które spędzili przed rozpoczęciem związku, a obecnie trwają pół roku razem

READ  AMLO. W otoczeniu Kuby i Boliwii na oficjalnym zdjęciu Szczytu Sillak

Z doskonałymi informacjami