29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sedif uczestniczył w pierwszym dniu zdrowia i dobrego samopoczucia w Xaloztoc

Uruchomili mobilną jednostkę, aby zapewnić opiekę medyczną w różnych gminach stanu.

Państwowy System Integralnego Rozwoju Rodziny (Sedif) poprowadził pierwszą Konferencję Zdrowia i Opieki Społecznej, która odbyła się w gminie Xaloztoc, a także rewitalizację mobilnej jednostki zapewniającej opiekę medyczną dla gmin.

Dla rządu stanowego, na czele którego stoi Lorena Cuéllar Cisneros, zdrowie jest jednym z najważniejszych elementów, stąd konieczność świadczenia bezpłatnych usług medycyny ogólnej, stomatologii i optometrii różnym społecznościom podmiotu.

Uroczystość poprowadziła Honorowa Prezydent Sedef, Mariana Espinosa de los Monteros Cuellar. Rafael Coca-Vazquez, burmistrz Xaloztoc; Przedstawicielka federalna Irma Yordana Garay Loredo podzieliła się również informacjami na temat profilaktyki raka piersi, w ramach działań miesiąca na rzecz walki z chorobą.

W związku z tym Espinosa de los Monteros wyjaśniła, że ​​zaangażowanie Sedifa polega na promowaniu zdrowia, zwłaszcza dziewcząt, chłopców i nastolatków narażonych na pandemię Covid-19.

„Wiemy, że są dzieci, które straciły rodziców i krewnych z powodu Covid, które jakoś najbardziej ucierpiały z powodu porodu z powodu pandemii i udzieliły nam lekcji życia, ponieważ radzą sobie w najlepszy możliwy sposób, bez, należy jednak zapewnić opiekę psychologiczną.Są kraje, które już skorzystały z Tlaxcala w zakresie opieki nad dziewczętami, chłopcami i nastolatkami i są zainteresowane szkoleniem na temat opieki społecznej i emocjonalnej” – skomentował.

Z tej okazji burmistrz Xaloztoc, Rafael Koca, podziękował Honorowemu Przewodniczącemu Sedif za rewitalizację Mobilnej Jednostki Opieki Medycznej w celu świadczenia usług dla obywateli i poparł jego zaangażowanie we współpracę. (biuletyn)

READ  Celsjusz: Czy to prawda, że ​​stopnie Celsjusza nie istnieją? | Nauki ścisłe