16 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sebastian Osorio: Kiedy Luis Andres Colmenares został |  Historia zbrodni Colmenares |  Oryginalny kartel żab |  Seria Netflix |  nnda nnlt |  Sława

Sebastian Osorio: Kiedy Luis Andres Colmenares został | Historia zbrodni Colmenares | Oryginalny kartel żab | Seria Netflix | nnda nnlt | Sława

Ze względu na jego genialną pracę w serialu Netflix „Historia zbrodni: Colmenares”, który opowiada o życiu aktora Luisa Andrésa Colmenaresa Można go dziś uznać za jednego z wielkich aktorów. Aby zagrać tę rolę, artysta musiał dobrze przygotować się na ostateczne odrodzenie postaci.

więcej informacji: Sebastian Osorio z „El Cartel de los Sapos: El origen” do „La nieta Elegida”

Ale aby osiągnąć cel ucieleśnienia Luis ColmenaresAktor musiał wkroczyć w świat wspomnianej postaci, a nawet poddać się fizycznym zmianom, takim jak zmiana wyglądu fizycznego, w czym pomogli mu w makijażu.

Kim jest Sebastian Osorio?

Sebastian Osorio Aktor, urodzony w Bogocie (Kolumbia), ma teraz 22 lata. Od najmłodszych lat mieszkał w mieście Cartagena. Jego ojcem jest aktor Sergio Osorio, a matką artystka Ora Maria Mercado.

więcej informacji: W innej serii pracowali razem Juan Pablo Origo i Sebastian Osorio, a także „El Cartel de los sapos: El origen”

Studiował kino w szkole Nowy Jork Ale jego kariera zawodowego aktora rozpoczęła się od drugoplanowej roli w telenoweli o byłym boksie Pambelé, którą po raz pierwszy pokazał RCN.

Dzięki stałemu wsparciu rodziców aktorowi udało się dotrzeć tam, gdzie jest dzisiaj.

więcej informacji: Kto jest w „El Cartel de los Sapos El origen”

Sebastian Osorio i jego rola jako Luis Andrés Colmenares

tak dobrze Osorio Jest jednym z najsłynniejszych artystów w świecie aktorskim, nie wszystko było różowo, bo według Aktor, podobnie jak inne postacie ze wspomnianej serii, otrzymał wiele próśb od rodzin osób poszkodowanych w sprawie, argumentując, że koordynacja odbyła się bez zgody rodziny Colmenares.

Kolejnym szczegółem, który dał wiele do omówienia, było to, że dowiedziano się, jak aktor wygląda w prawdziwym życiu, co zaskoczyło niejednego, biorąc pod uwagę, że Osorio jest blondynem o niebieskich oczach.

READ  Załamanie się prądu atlantyckiego: jakie może to mieć konsekwencje?

Aby wcielić się w postać, produkcja musiała przyciemnić jego skórę i założyć na niego ciemne soczewki kontaktowe.

Juan Pablo Origo to Carlos Cordenas

Aktor Juan Pablo Urrego zagrał Carlosa Cardenasa, jednego z głównych podejrzanych w Luis Andrés Colmenares. Oskarżony spędził kilka lat w więzieniu, ale później został uniewinniony.

W jakich innych seriach pracowali razem Juan Pablo Origo i Sebastian Osorio?

Juan Pablo Origo i Sebastian Osorio pracowali razem przy „Historii zbrodni: Colmenares”. Jest to kolumbijski serial telewizyjny firmy Netflix, będący częścią drugiego sezonu serii „Historia De Un Crimen”, wydanej 3 maja 2019 roku.

Serial telewizyjny oparty jest na sprawie Colmenaresa, w której młody Luis Andres Colmenares zginął 31 października 2010 roku w Bogocie w dziwnych okolicznościach. Sebastian Osorio gra Luisa Andrésa Colmenaresa; Podczas gdy Juan Pablo Origo to Carlos Cardenas.

więcej informacji: Kim są bohaterowie „El Cartel de los Sapos El origen” w prawdziwym życiu?