25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sebastian Cordova nazywa tygrysy bombą zimową

Tigres miesza swoje żetony: przed zbliżającym się odejściem Leo Fernándeza Miguel Herrera obstawiał, że Sebastian Cordova poprowadzi drużynę Cat

tygrysy Przygotuj się na ewentualny przyjazd Sebastian Kordowagracz Ameryka, jako wzmocnienie przed nadchodzącym turniejem, z dwoma źródłami potwierdzającymi, że pomocnik rozpoczął rozmowy z kotami.

Poinformowane źródła ESPN cyfrowe Że wszystko jest tak ułożone, żeby kordowa Dołącza do zespołu, co można połączyć z odejściem Leo Fernandeza, który zamierza wyemigrować do Santos.

w różnych raportach ESPN Okazało się, że kordowa Nie w planach technika Santiago Solari Jest to połączone z faktem, że tygrysyProwadzony przez Mauricio Colebro pomocnik jest graczem interesującym dla każdej drużyny.

Sebastian Cordova był pod dowództwem stratega Miguel Herrera, kiedy ten ostatni był odpowiedzialny za Ameryka, a teraz, gdy jesteś w tygrysy Mogą się znowu spotkać.

Wśród ruchów, które przygotowuje tygrysy Nastąpił odejście Leo Fernandeza, o którym początkowo wspominano, że może wyemigrować do Toluca, ale źródła wskazują, że gracz celuje w drużynę Lagunero.

Leo, który występował z Tolucą, gdy był wypożyczony na Clausura 2020, wrócił do The Breeds na The Guardians 2020, kiedy tygrysy To było pod kierownictwem Riccardo Ferretti.

Fernandez nie był w stanie kontynuować gry z Macronem ani z Brazylijczykiem, ani z Miguel HerreraZa co może opuścić kampus uniwersytecki, a przyszłość gracza ma zostać ogłoszona wkrótce.

a) tak, tygrysy Przygotuj panoramę tak, aby Sebastian Kordowa Dołącza do zespołu w ramach promocji wystawy, która rozpocznie się w styczniu przyszłego roku.

READ  Kim jest Marcelo Michelle Linho, tymczasowy trener Chivas?