30 maja, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Saya Hiyama, najbardziej znana pogoda w Japonii, zagrała w Your Forge – Kodasai

6 czerwca Japońska Agencja Meteorologiczna Ogłoszono, że region Kanto Koshinetsu wszedł w porę deszczową. Meteorolodzy w różnych programach telewizyjnych to „uzdrawiające istoty”, które z uśmiechem podają prognozy pogody, nawet w ponurej i nieprzyjemnej porze roku. W Japonii wciąż świeży jest fakt, że w kwietniu tego roku Asuka Kijimaktóry jest klasyfikowany jakoUlubiony meteorologWedług Oriconu, ale następna gwiazda jest już odkryta.

«Chociaż jest to zawód, który wymaga specjalistycznej wiedzy, wiadomo, że meteorolodzy są również często wykorzystywani przez odnoszące sukcesy osobowości telewizyjne i dodają programom odrobinę splendoru. Branża telewizyjna nieustannie poszukuje „następnego wschodzącego talentu” i stale poszerza swoje ramiona„,” Jak stwierdził starszy urzędnik agencji reklamowej, poszukiwania nowego meteorologa zawsze trwają za kulisami.

Tym razem magazyn otrzymał wyniki sondażu na temat „Ulubiony meteorologprzeprowadzony przez powiązaną agencję reklamową tej wiosny.Ulubiona meteorolog/dziewczyna od pogodyWybrany przez 3000 widzów w całym kraju jest prezentowany jako ocena/ocena w poście.

Kopalnia Momoka, który zajął pierwsze miejsce z ogromną liczbą głosów, jest obecnie studentem na Uniwersytecie Aoyama Gakuin. ale drugi Saya Hiyamaktóry ma ponad 250 000 obserwujących na Instagramie i wydał album fotograficzny „Blue Moments” w styczniu tego roku. Co ciekawe, uczestniczy w Weather News LiVE, który jest nadawany przez Internet, a nie w telewizji naziemnej.

  • [Puede activar subtítulos en el video siguiente].

Wielu fanów subskrybowało dany kanał tylko po to, by go obejrzeć, w rzeczywistości stwierdziła, że ​​cosplay jest jej hobby i wydaje się być bardzo popularny wśród fanów anime. W rzeczywistości wielu widzów entuzjastycznie skomentowało, że trzymają zdjęcia cosplayów przesyłane na Instagram i że „Bogini twojego pokolenia internetowego”.

Przyjrzyjmy się niektórym z jej ostatnich postów na Instagramie i Twitterze na temat jej cosplayu, w tym Yor Forger z szpieg x rodzinaFioletowy Wieczny fioletmiędzy innymi.

READ  „Harry Potter: Powrót do Hogwartu”: Emma Watson ujawnia, jak trudne było wyzwanie całowania Ruperta Grinta: „Nie mogliśmy przestać się śmiać” | gwiazdy kina ndc | ZABAWA SPORTOWA

Linia: Hej ho! Aktualności

Copyright © 2022 Kobunsha Co., Ltd. © Yahoo Japan