25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sasaki Anime Miyano ujawnia nowy zwiastun z motywem otwierającym — Kudasai

Na oficjalnej stronie anime zaadaptowanej z mangi napisanej i zilustrowanej przez Co to jest Harusunoi Sasaki do Miyano (Sasaki i Miyano), ukazał się nowy film promocyjny projektu. Teledysk potwierdza, że ​​premiera zaplanowana jest na 9 stycznia 2022 roku w Japonii i pokazuje część otwierającego tematu zatytułowanego „mabatakiWykonywane przez zespół szympansy cud.

Harusono rozpoczął samodzielne publikowanie mangi za pośrednictwem strony Bixif W 2016 r. Wydawca Kadokawa Szósty łączny tom został wydany w marcu 2020 r., a siódmy tom w listopadzie 2020 r. w Japonii. Sztuka zainspirowała także napisaną przez niego powieść Kotoko Hachijo. Dodatkowo seria inspiruje również mangę spin-off napisaną przez tego samego autora zatytułowaną Hirano do Kageura.

rzucić cię

 • Yusuke Shirai Kumo Shumi Sasaki.
 • Soma Saito Kumo Yoshikazu Miyano.
 • Yoshitsugu Matsuoka Jak tajga Hirano.
 • Yuki Ono Komo Jiro Ogasawarę.
 • Yuma Uchida Kumo Masato Hanzawa.
 • Ryohei Arai Kumo Tasuko Kurisawa.
 • Mitsuhiro Ichiki Komo Gonsaburo Tashiro.

zespół produkcyjny

 • Shinji Ishihara (Fairy Tail, Log Horizon, Talentless Nana) odpowiada za reżyserię anime w kawalerkaz pomocą Takahiro Ueno.
 • Yoshiko Nakamura (Super Lovers, Shōnen Maid, Tada nigdy się nie zakochująJest odpowiedzialny za pisanie i nadzorowanie scenariuszy do serialu.
 • Maki Fuji (Zawsze cię kochałem, w chwili, gdy się zakochałem, nasza miłość była zawsze 10 centymetrów od nas.) odpowiada za projektowanie postaci.
 • szympansy cud Prowadzący temat otwierający pt. „mabataki„, Dopóki Yusuke Shirai s Soma Saito Wykonywanie tematu zamykającego zatytułowanego „zachód słońca”.

Podsumowanie od Sasaki do Miyano

Yoshikazu Miyano jest potulnym uczniem liceum, który uwielbia czytać mangę chłopcom. Pewnego dnia znajduje się w sytuacji, w której zatrzymuje zaciekłą walkę w szkole, nie wiedząc, co robić. Zanim sprawy się pogorszą, przerywa mu starszy uczeń Shuumei Sasaki, który dzielnie zajmuje jego miejsce i ratuje Miyano od jej żalu. Od tego dnia Miyano w milczeniu go podziwiał. Jednak trzy miesiące później Miyano zdaje sobie sprawę, że Sasaki jest bardziej irytujący niż fajny.

W szkole Miyano jest witany żartobliwym sarkazmem, nie wspominając o częstych przyjaznych obelgach, które otrzymuje. Kiedy Sasaki prosi o rekomendacje dotyczące mangi, Miyano pożycza mu mangę, którą chłopcy lubią mieć. Co zaskakujące, Sasaki ostatecznie cieszy się jego treścią, a także angażuje się w miłość chłopców, wyznaczając początek wspólnej pasji. Czy to może być coś innego?

fontanna: Komedia Natalia

READ  To jest stopień Brada Pitta

© 2022 Harusono Show / KADOKAWA / Komitet ds. Produkcji „Sasaki i Miyano”