Argentyna Santiago Wallet wykonała dziś świetną robotę dla Mysto Szcla Grosnova, który pokonał Brusco 79-70 w meczu drugiego dnia ligi I (Dywizji II) polskiej koszykówki.
23-latek, który mierzy 1,94 m, w ciągu 32 minut zdobył 16 punktów (3-10 w deblu, 2-3 w potrójnym, 4-4 w wolnym), 6 zbiórek, 6 asyst i jedną kartkę. Był na placu zabaw.
Na starcie mistrzostw młodszy brat Juana Pabla (dziś w AEK Ateny w Grecji) dał Sturocardowi 7 punktów i 6 zbiórek w upadku jego drużyny z Gdańskiem (74-85). ’
Ponieważ zawodnik Cardovan posiada polski paszport, nie zajmuje obcej przestrzeni.
Przez ostatnie dwa sezony bronił koszulki Penarola de Mar del Plato w Santiago National League (LNP). W ostatnim meczu obwód rozegrał 37 meczów, po czym oddał 7,7 punktu i 3 zbiórki na mecz.
Inne wyniki: Tychy 85-Koszalin 84; Śląsk 2 87-Belflin 62; Starcard Gdańsk 98-Lublin 2 94; Łowicz 77-Opol 95; Zgorzelec 77-Łańcut 101; Wałbrzych 88-Kołobrzeg 77. (Télam)
Kliknij, aby powiększyć
Zepchnięcie.
„Praktyk popkultury. Wielokrotnie nagradzany miłośnik telewizji. Twórca. Oddany geek kulinarny. Miłośnik Twittera. Miłośnik piwa”.
More Stories
UE: Niemcy proszą Polskę o wyjaśnienia w sprawie masowej sprzedaży wiz migrantom, Bruksela wygląda na zaniepokojoną | Międzynarodowy
Maja Krysiuszka reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior 2023 z piosenką „I Just Need a Friend”.
Robot Mika pracuje dla firmy w Polsce