2 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Santi Jimenez i Modo Aguirre, Prawdziwe wybory Chivas — David Medrano

tylko dwie opcje

Jeden z priorytetów chivas W nadchodzącym turnieju jest on pozycją ofensywną, jednak na rynku są tylko dwie szanse, Eduardo „Modo” Aguirre i Santiago „Chiquito” Jimenez. Rugiblancos są bardziej skłonni do romansu Aguirre, którego szukali od ostatniego turnieju, jednak nie byli w stanie dużo awansować, ponieważ chcieli tego w zamian i zaoferowali kilka przedmiotów, które ich nie interesowały. Santos. Kierownictwo Guadalajary jest już świadome, że Santos jest w stanie negocjować Modo, o ile oferta jest ekonomiczna, a nie wymiana graczy. W przypadku ewentualnego powrotu Jose Juana Macíasa liderzy Chivas nie mają oficjalnego oświadczenia Getafe, a pożyczka wygasa do czerwca.

Kontyntynuj

Wśród opcji analizowanych przez dyrektywy Pachuca Jako nowy trener Tuzosa byli zszokowani Portugalczykiem Renato Paiva, który dobrze poradził sobie z Independiente del Valle z Ekwadoru. Lucitanianin wie, że meksykańska drużyna cieszy się zainteresowaniem, ale wspomniał, że w tej chwili, gdy skupia się ze swoim zespołem w ekwadorskiej lidze piłkarskiej, Paiva zaczynał jako trener w Setúbal w Portugalii, a później w niższych szeregach Benfiki. został zatrudniony przez Independiente del Valle, gdzie zwrócił na siebie uwagę kilku drużyn, w tym Tuzos del Pachuca.

bez decyzji

Zgodnie z nowym formatem Expansion League, cztery drużyny, które awansowały bezpośrednio do ligi nie będą mogły wybrać dnia ani godziny meczu, jedyną zaletą jest to, że mecz Vuelty zostanie rozegrany na ich stadionie, więc w w przypadku remisu przejdą do następnego etapu. Decyzja jest podporządkowana dążeniu do tego, aby stoły nie pokrywały się z meczami pierwszej klasy, dlatego osiem kwalifikujących się klubów zorganizuje wirtualne spotkanie, aby poznać temat, gdzie we wtorek może być możliwe rozegranie serii lub dwóch. W Idas i Friday the Laps. Dorados, Morelia, Atlante i Celaya to czwórka, która awansowała bezpośrednio i zbliży się u siebie odpowiednio do Tipatitlana, Meridy, Tampico i Lions Negros.

READ  Młody człowiek zaoszczędził tysiące monet 5 i 10 pesos, aby pojechać do Kataru 2022

Możesz być także zainteresowany: Monterrey i Atlas strzelają gole w ćwierćfinale.