2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sandra Etzel: 5 uroczych bikini piosenkarki Sonora Dinamita, z którymi podbija Instagram

Sandra Ezelpiękna piosenkarka sonora dynamita, Uszczęśliwił wszystkich swoim odważnym zdjęciem publikowanym głównie w sieciach społecznościowych Instagram I Facebook i platformy do tego Najechać Urodą i osobowością wyróżnia się plażowym wyglądem zalotne bikini Za co kradnie spojrzenia i dodaje tysiące „lajków”, a także pochlebne komentarze.

Wokalistka jest bardzo aktywna na swoich oficjalnych kontach, na których oprócz występów, w których występuje z zespołem, do którego należy od 2019 roku, publikuje część swojego życia, zwłaszcza jej najpiękniejsze stylizacje. Artystka rozpoczęła także karierę w w wieku czterech lat, z udziałem w słynnej telenoweli „Mi pequeña traviesa”, i od tego czasu nie przestała pracować i grać w melodramatach, operach mydlanych i teatrze muzycznym.

Sandra Etzel zakochuje się w bikini. Zdjęcie: FBsandraitzeles

Sandra Etzel podbija Instagram w bikini

Dołącz do tłumacza Dynamitowa Sonora Lucho Argaina i Elsy López w 2019 roku to ważny krok w jego muzycznej karierze. Wcześniej w 2010 roku była jedną z uczestniczek reality show Azteca „La Academia Bicentenario”. Sandra, zwana też „Barbie”, zapewnia, że ​​bycie częścią tropikalnej grupy muzycznej to zaszczyt, bo może w pełni pokazać się jako piosenkarka.

29-letni tłumacz był żonaty z kubańskim aktorem Adriánem Di Monte, znanym z udziału w telenowelach, takich jak: „Kto jest kim?” , „Señora Acero” i „La doble vida de Estela Carrillo”, również za bycie zwycięzcą „Reto 4 Elementos”, reality show, który później prowadził, i chociaż wydawali się być zakochaną parą, ujawniono to w 2022 roku że nie są już razem.

Piękna piosenkarka ma niesamowite ciało. Zdjęcie: FBsandraitzeles

Piosenkarka Sonora Dinamita podbija sieci. Zdjęcie: FBsandraitzeles

„Loving Privilege”, „Angel’s Face”, „Wild Cat”, „Rebel Angel”, „Red Sky”, „The Talisman”, „Rosario”, „Linda the Thing” i „Kto zabił Patricię Soler?” , niektóre z jego telenoweli Sandra Ezel Udostępnij i udostępnij podbili Z jej urodą i talentem dzieje się to również na jej oficjalnych kontach w mediach społecznościowych, gdzie jej fani zakochują się w niej zalotne bikini.

słynny Piosenkarka Sonora Dynamita Przekonajmy się, że jeśli chodzi o przebieranie się w kostium kąpielowy, by świetnie wyglądać na plaży, to jest jedną z artystek, która robi to najlepiej, bo bez wątpienia pokazuje, że jest fanką mody i trendów oraz obnosi się z mnóstwem stylów . , od kombinacji jaskrawych, neonowych kolorów, kwiecistych i zwierzęcych nadruków, po stonowane, romantyczne odcienie.

29-letnia aktorka narzuca też swój styl. Zdjęcie: FBsandraitzeles

Pokazuje najlepsze widoki na plażę. Zdjęcie: FBsandraitzeles

Czytaj:

Eva Longoria ma 48:4 i odsłania bikini, które podkreślają jej sylwetkę

Gretel Valdez: 5 młodzieńczych bikini, które podkreślą Twoją sylwetkę po 40 roku życia

READ  Silvia Pinal wpada w złość i wybucha przeciwko Luisowi Miguelowi z tych powodów | wideo