2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Samsung umieści AI w Galaxy S23

  • Według doniesień użytkowników na Twitterze, Samsung rozważa wprowadzenie w swoich akumulatorach technologii podobnej do tej stosowanej w samochodach elektrycznych

  • Według statystyk z kanałySamsung wyprzedził Apple jako najlepiej sprzedająca się marka w 2023 roku.

  • Alejandro Mayorcas, sekretarz bezpieczeństwa USA, potwierdził w oświadczeniu, że sztuczna inteligencja jest dobrym elementem do walki z handlem fentanylem.

SAMSUNG Dowiedz się przez Galaxy Enhance-X Magia sztucznej inteligencji na zdjęciach wykonanych przez a galaktykaza pomocą którego możesz natychmiast edytować zdjęcia i retuszować zdjęcia.

Kilka miesięcy temu Samsung uruchomił już tę nową przygodę dla Galaxy Enhance-Xale nie zastosowałeś go w swoim systemie w 100 procentach, a teraz wersja jest już dostępna z nową serią Galaktyka S23który wystartował dwa miesiące temu w Hiszpanii.

dotykać Amnesty InternationalZdjęcia będą lepiej wyglądać na portalach społecznościowych, tym bardziej, że aplikacja skupia się na edycji zrobionych zdjęć na miejscu. Chociaż to prawda, aplikacje takie jak Instagram są definiowane przez Lubi Dzięki jakości zdjęć zamieszczanych przez użytkowników.

Z dnia na dzień technologia zmusza nas do korzystania z nowych narzędzi do zastosowania w dużych projektach, a teraz z nowym trendem w algorytmach Amnesty InternationalAparat tego nowego urządzenia jest w stanie uchwycić dowolną twarz i obiekt, aby dostosować je za pomocą projektów nasycenia, kontrastu i ostrości, aby stworzyć nowy obraz.

Samsung dąży do zrewolucjonizowania świata fotografii

Dzięki nowej aplikacji do edycji zdjęć opartej na sztucznej inteligencji firma Samsung dąży do zrewolucjonizowania świata fotografii dzięki edycji zdjęć, dzięki której można uzyskać doskonałe zdjęcia w ciągu kilku minut. Ponadto, jeśli masz kompatybilny telefon komórkowy z aplikacją, możesz łatwo pobrać ją ze sklepu Galaxy Store, aby zacząć cieszyć się wspaniałymi wersjami AI.

Kompetencje Samsunga na rynku

Samsung zawsze wprowadza innowacje, aby poprawić jakość swoich usług i produktów, jednak Apple jest jego największym konkurentem na rynku, chociaż w ubiegłym roku koreańska marka wyprzedziła w sprzedaży smartfonów firmę założoną przez Steve’a Jobsa, wynika z informacji międzynarodowej firmy konsultingowej dane.

READ  WhatsApp Web może być teraz używany z wyłączonym telefonem

Od kilku lat walka między tymi dwoma technologicznymi gigantami nasila się dzięki corocznym premierom telefonów komórkowych, komputerów, tabletów, smartwatchy i wielu innych. Inne firmy takie jak: Huawei, Xiaomi i OPPODążą do zasymilowania się na rynku ze sprzętem dostępnym dla użytkowników.

Z drugiej strony, SAMSUNG Nie tylko zintegruje system AI ze swoimi urządzeniami mobilnymi, ponieważ firma została założona w ostatnich miesiącach Lee Byung Chulrozpoczęła testowanie sztucznej inteligencji w swoich urządzeniach AGD w celu stworzenia własnych produktów. Dzięki temu nowemu systemowi sztuczna inteligencja każdego dnia integruje się z życiem człowieka, stając się niezbędnym systemem, dzięki któremu tysiące ludzi szuka zmian, dostosowując się do nowych technologii.

Czytaj teraz