6 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Samsung Galaxy Z Fold 4 przyszedł z lżejszym konkurentem z większą baterią

Nowe Honor Magic Vs wkrótce trafią na światowy rynek, aby konkurować z najlepszymi obecnie składanymi urządzeniami.

Oprócz nowego Honor 80 i 800 ProChińska marka wykorzystała wydarzenie w Chinach, aby ogłosić nową generację swojego składanego smartfona magia honoru vs.

Jest to ważny rozwój w porównaniu do Honor Magic V został zaprezentowany na początku rokuco niesie ze sobą bardziej wyrafinowany projekt, bardziej zaawansowane funkcje i format, z którym aspiruje do konkurowania składany Najpopularniejsze w tej chwili.

I to, jak firma już jakiś czas temu potwierdziła, Honor Magic Vs wkrótce będzie można kupić na rynku globalnymgdzie trzeba będzie zobaczyć twarze z takimi modelkami jak Samsunga Galaxy Z Fold 4.

magia honoru vs

Nowe Honor Magic Vs stanowią ważny postęp w stosunku do Magic V.

Honor Magic Vs, wszystkie informacje

Magic Vs ma to wszystko Bardziej zwarty i lżejszy korpus z innych fałd tego samego typu. gdy 12,9 mm po złożeniuA jego waga to 261 gramów. Jest bardziej kompaktowy i lżejszy niż OPPO Znajdź N.

Mimo to integruje Akumulator o większej pojemności Do tej pory na składanym smartfonie: 5000mAh. Ponadto obejmują Obsługa szybkiego ładowania Honor SuperCharge 66 W.

Według Honora, aby stworzyć tak lekkie i cienkie składane urządzenie, pojawiło się nowe urządzenie Typ lekkiego zawiasu bez przekładnizmniejszając tym samym znacząco liczbę elementów wspierających podwozie z 92 do 44. Marka jest jednak przekonana o Trwałość tego systemuGwarantuje się, że urządzenie wytrzyma do 400 000 zagięć.

Honor Magic Vs w trzech kolorach

Magic Vs można kupić w trzech kolorach: czarnym, niebieskim i pomarańczowym.

Wewnątrz kryje się a 7,9-calowy ekran OLED Z obsługą 100% spektrum kolorów DCI-P3, częstotliwością odświeżania 120 Hz i do 1,07 miliarda kolorów. jego zewnętrzny panel 6,45 calai współczynnik proporcji 21:9 i dzięki bardzo małym marginesom zajmuje 90% powierzchni.

READ  Wszystkie 1Password 8. aktualności

Magia vs Procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 Jest dostępny w różnych konfiguracjach pamięci i przechowywania. Bardziej przystępne fuzje 8 GB pamięci RAM z 256 GB pamięciPojemność tę można zwiększyć do 512 GB, jeśli wybrany zostanie model z 12 GB pamięci RAM.

Jego system kamer jest obsługiwany przez Główny sensor Sony IMX800 o rozdzielczości 54 megapikseliultraszerokokątny aparat 50 MP z trybem makro i teleobiektyw Aparat 8 MP z 3-krotnym zoomem optycznym.

Cena Honor Magic Vs i kiedy można ją kupić

W tej chwili Magic Vs jest dostępny tylko w Chinach. Chociaż Honor to potwierdził Można go kupić na rynku światowymnie dostarczył jeszcze danych na temat swojego przybycia do pozostałych regionów.

Magic Vs można kupić w Kolory pomarańczowy, cyjan i czarny Od 23 listopada w cenie ok 1015 euro na zmianę.