28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Samsung Galaxy S22 traci na wartości nawet trzy razy szybciej niż iPhone 13

Udział

Nic dziwnego, że nowe badanie przeprowadzone przez SellCell pokazuje, że ceny iPhone’ów spadają znacznie wolniej niż cena Samsunga Galaxy S22 czy Pixela 6 firmy Google na rynku.

Wygląda na to że Samsung radzi sobie lepiej niż kiedykolwiek W branży smartfonów, choć gigantowi z Korei Południowej nigdy się nie udało Zamknięcie ogromnej i szybkiej przepaści dewaluacyjnej nękającej ich urządzeniazwłaszcza jeśli porównamy to z Apple iPhone.

W rzeczywistości producenci, Samsung i Apple, Zaskakująco dobre wyniki w scenariuszu spadku na dużą skalę Na całym świecie, mimo że Samsung zmuszony do spowolnienia sprzedaży Galaxy S22 Z powodu Duże zapotrzebowanie i niedobór składników z powodu braku dostaw.

Nowy Samsung Galaxy S22 Ultra, debiutujący z S-Penem i całą spuścizną „Note”.

Zresztą przyjechaliśmy tutaj, aby porozmawiać o cenach, czyli o tym, że Galaxy S22 ma już ponad dwa miesiące na rynku i można porównać do iPhone’a 13, żeby sprawdzić Która z nich jest bardziej zdewaluowana i jak najlepsi zwolennicy obu platform ewoluują na rynku?oraz iOS i Android, w recenzji SellCell.

Nie jest tajemnicą, że iPhone’y z biegiem czasu trzymają się coraz lepiej i tracą na wartości na rynku, i chociaż Samsungowi udało się ograniczyć oferty, skupiając się na tymczasowych promocjach, a nie na ogólnych obniżkach cen, używane smartfony nadal spadają jak piana.

W dziedzinie elektroniki i telefonów komórkowych Samsung świeci jaśniej niż kiedykolwiek wcześniej

Jak mówią nasi koledzy SamMobileod SellCell Wartości wymiany Galaxy S22, iPhone 13 i Google Pixel 6 Bez wątpienia w ciągu dwóch miesięcy po jego wydaniu Galaxy S22 wygrywa! od dewaluacji Ceny spadają średnio o 51,1%. w mniej niż 60 dni.

Dziwne w tym wszystkim jest to, że Upadek jest prawie natychmiastowyw pierwszych tygodniach, Wsparcie po dwóch miesiącach, w których obniżka się zatrzymała To już rekordowa cena transakcyjna, która prawdopodobnie utrzyma się jeszcze przez kilka miesięcy.

dla tej części, Google Pixel również spadł o 43,5%co pokazuje, że telefony komórkowe z Androidem giną szybciej niż Niektóre iPhony, które tracą tylko 16,4% kursu walutowego w pierwszych dwóch miesiącach jego życia.

W ciągu kilku tygodni Galaxy S22 dociera do jego wsparcia i kosztuje w zamian połowę, podczas gdy iPhone 13 zachowuje 85% swojej ceny, jeśli chcemy go sprzedać lub wymienić po dwóch miesiącach.

Tak więc, chociaż smartfon nigdy nie będzie inwestycją, już o tym wiesz Jeśli chcesz kupić smartfon z Androidem, najlepiej nie robić tego przy premierze Ale poczekaj kilka tygodni, aż ich kursy wymiany osiągną wsparcie, a jeśli zmienisz telefon w mgnieniu oka, iPhone utrzyma lepszą cenę rynkową Na używanych platformach i sklepach typu buyback.

Zresztą pamiętaj też o tym w swoim sklepie internetowym Samsung zazwyczaj zwraca te kursy wymiany, jeśli zamówimy nowe urządzenie Galaxy w przedsprzedażywięc tak naprawdę nie musimy rwać włosów, jeśli zawsze wybieramy najlepsze telefony Galaxy i dostarczamy te pierwsze… Nie ma tu niespodzianki!

Sprzedaż telefonów komórkowych gwałtownie spada, a beneficjenci są tacy sami jak zawsze

Powiązane tematy: Samsung Galaxy S

Udział

logo Disneya

Subskrybuj Disney + za 8,99 euro i bez czasu Zasubskrybuj Disney+!

READ  Historyczna gra akcji, która ogarnia Steam i jest dostępna za darmo