23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sam’s przecenia swój 5-biegowy mini dyfuzor z trybem turbo, aby błyskawicznie się ochłodzić

Sam’s przecenia swój 5-biegowy mini dyfuzor z trybem turbo, aby błyskawicznie się ochłodzić

Wpisałem Styl życia On

Ze względu na wysokie temperatury odnotowane w prawie wszystkich częściach Republiki Meksyku, konsumenci szukają obecnie nowych alternatyw, które pozwolą im utrzymać chłód w domach i uniknąć narażenia na rosnące upały.

Jednym z tych produktów, o którym ostatnio zrobiło się głośno, jest popularny Mini Split, a jeśli zastanawiasz się nad jego zakupem, ale nie chcesz wydawać dużo, w Sam’s Club znajdziesz produkt z dużą zniżką, który nie będziesz chciał przegapić.

Czym charakteryzują się mini splity sprzedawane przez Sam’s Club?

Ten mini split od marki York to doskonały wybór na tę upalną porę roku, ale także wtedy, gdy nadchodzi zima i notuje się niskie temperatury (na co w tej chwili nie możemy się doczekać).

W swoim opisie podkreślają, że ten mini split o mocy 12 000 BTU został zaprojektowany tak, aby oferować najlepszą technologię i moc, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby w zakresie klimatyzacji przy różnych przepływach powietrza.

Warto dodać, że zastosowano w nim czynnik chłodniczy R-410A, który słynie z wysokiej wydajności i poszanowania środowiska. Posiada timer, który umożliwia uruchomienie programu na maksymalnie 24 godziny lub ustawienie konkretnych godzin włączenia i wyłączenia klimatyzacji..

Jednak jedną z jego najbardziej godnych uwagi cech jest to, że posiada funkcję trybu turbo, co oznacza, że ​​po prostu naciskając przycisk na pilocie, Mini Split York zapewni szybkie chłodzenie, osiągając żądaną temperaturę w krótszym czasie. .

Ile kosztuje ta mini-osiedle w Yorku u Sam’s?

York minisplit ma zniżkę w wysokości prawie tysiąca peso w Sam’s. Zwykle kosztuje 8796 P, ale teraz można go kupić za 7917 P..

Ponadto daje możliwość zakupu ich w nieoprocentowanych miesięcznych ratach, w przypadku niektórych kart uczestniczących.